R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Patriotyczny happening w SP2

09-11-2018 11:39 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,415 | Komentarzy: 14

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej nr 2 w Kole odbył się happening patriotyczny: na placu apelowym powstała wielka, żywa - bo złożona z postaci uczniów - liczba 100. Wydarzenie upamiętnione zostało filmem i zdjęciami lotniczymi wykonanymi przez p. Wiesława Karbowego.
Foto:SP2
R E K L A M A

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości to liczne konkursy plastyczne, literackie, recytatorskie i wokalne, które odbywają się od początku roku w tej szkole. To akademie, wystawy i prezentacje,  a szkoła i sale lekcyjne przystrojone zostały w narodowe barwy. Kotyliony oraz koszulki z patriotycznymi motywami są również dziełem uczniów, a szkoła rozbrzmiewa od patriotycznych pieśni. Od przedszkolaka do gimnazjalisty - wszyscy uczestniczą w obchodach naszej wielkiej rocznicy. Happening i pomysł stworzenia żywej liczby 100 to kolejne z działań, w które ochoczo włączyli się uczniowie i nauczyciele. Jego pomysłodawczyniami są pani: Alina Dolata-Kakoulidis, Agnieszka Adamek, Bogumiła Bartłomiejczak i Wioletta Tęgos.

Już wkrótce na szkolnym kanale YouTube będzie można obejrzeć film z uroczystości i happeningu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (14) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę