R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Długa flaga i zaśpiewany hymn w PM6

11-11-2018 08:04 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,110 | Komentarzy: 0

W Przedszkolu Miejskim nr 6 w Kole zrealizowano działania dotyczące obchodów 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Celem podejmowanej inicjatywy było budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie, w atrakcyjnej i przystępnej formie, polskich symboli narodowych.
Foto:PM6
R E K L A M A

Kulminacyjnym punktem było rozwinięcie przed budynkiem przedszkola kilkunastometrowej flagi oraz  wspólne odśpiewanie hymnu narodowego przez wszystkie dzieci i pracowników przedszkola. Tym samym Przedszkole włączyło się do ogólnopolskiej akcji #RekordDlaNiepodległej oraz oddało hołd tym wszystkim, którzy walczyli o wolną i niepodległą Polskę. Pracownicy i dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Kole serdecznie dziękują panu Wiesławowi Karbowemu za wykonanie zdjęć i montażu filmu.

Opracowała: Izabela Michalak i Marta Wypychowska

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA