R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Dawno temu

Włamał się do sklepu po dwie butelki wódki i papierosy

19-11-2018 09:37 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 10,873 | Komentarzy: 3

Policjanci z Koła zatrzymali 39 – latka, który włamał się do jednego ze sklepów spożywczych na terenie gminy Olszówka. Mężczyzna po wybiciu szyby wystawowej wszedł do wnętrza, skąd zabrał alkohol i papierosy. Teraz za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Policjanci z Koła dzięki wnikliwej pracy ustalili i zatrzymali 39-latka, który miesiąc temu włamał się do sklepu na terenie gminy Olszówka. W czwartek 18 października br., tuż po północy oficer dyżurny kolskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o włamaniu do sklepu ogólnospożywczego na terenie gminy Olszówka. Właściciel lokalu poinformował, że kilka minut po północy został powiadomiony przez system alarmowy, że ktoś próbuje wejść do sklepu. Gdy przyjechał na miejsce zauważył zniszczoną szybę. Na podstawie zapisu monitoringu ustalono, że mężczyzna wybił szybę kamieniem, a następnie po wejściu do lokalu, ukradł dwie butelki alkoholu oraz dwie paczki papierosów. Policjanci pracujący nad sprawą wytypowali mężczyznę, który mógł włamać się do sklepu. 15 listopada kryminalni kolskiej jednostki zatrzymali 39-latka, który przyznał się do włamania. Jak wyjaśnił, był w tzw. ciągu alkoholowym i nie widział innej możliwości zdobycia alkoholu, więc wpadł na pomysł, by po prostu zabrać go ze sklepu. Zatrzymany usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Stanie za to przed sądem, który może mu wymierzyć karę pozbawienia wolności do 10 lat.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-ko[email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze