R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Finał WOŚP w Kole

PLAYBOYS gwiazdą 27 Finału WOŚP w Kole

28-11-2018 15:17 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 22,042 | Komentarzy: 1

Najbliższy 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się coraz większymi krokami. Dziś publikujemy nazwy gwiazd, które pojawią się na finałowej scenie w Kole przypominając jednocześnie, że wydarzenie odbędzie się 13 stycznia 2019r.
Foto:
R E K L A M A

„POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. W Finał tradycyjnie już zaangażuje się nasze miasto, przy Komendzie Hufca ZHP (ul. Blizna 45) zawiązał się Kolski Sztab WOŚP, który poza kwestą uliczną, przygotuje dla nas imprezę plenerową. 

Szefem sztabu jest Lech Brzeziński. Co będzie się działo w ramach Finału? Kwesta uliczna od rana, plenerowa impreza na ul. Prusa rozpocznie się o godz. 16.00, licytacja gadżetów o godz. 18.00, światełko do nieba wystrzeli o godz. 20.00. 
Na plenerowej scenie wiele się wydarzy. Już wiemy, że szczytny cel imprezy wesprą i dla nas wystąpią Playboys oraz Mafia. Zgodnie z lokalnym zwyczajem, zaprezentują się także nasze, miejskie zespoły. O szczegółach będziemy informować. Do Komendy Hufca ZHP można przekazywać gadżety do licytacji.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA