(48)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Słonecznie 24
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
reklama
reklama

Katarzyna Hamiga zastępcą burmistrza Kłodawy!

Autor: Redakcja e-kolo.pl 04 Grudzień 2018 przeczytasz w minutę
Katarzyna Hamiga  zastępcą burmistrza Kłodawy!
© YouTube
(48) | Czytano:
28,687 razy | przeczytasz w minutę

W tym tygodniu rozpoczęła już oficjalnie prace w kłodawskim urzędzie, gdzie wspierać będzie nowego burmistrza Piotra Michalaka. Genezę wyboru kolskiej kandydatki na Burmistrza Miasta Koła przez Burmistrza Koła mamy nadzieję, że poznamy w najbliższy piątek, kiedy to zaplanowano sesję.

R E K L A M A
48
Czytano:
28,687 razy
Udostępnij

Katarzyna Hamiga mimo iż nie wygrała wyborów na Burmistrza Miasta Koła, została radną Rady Miejskiej zdobywając 103 głosy w okręgu nr 3. Według naszych informacji będzie musiała teraz złożyć mandat radnego a co za tym idzie na jej miejsce ślubowanie złoży kolejny na liście komitetu. Po wyborach została ona odwołana ze stanowiska dyrektora kolskiego sądu. Jak odpowiedział na nasze pytanie Rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości:

odwołanie Pani Katarzyny Hamigi ze stanowiska dyrektora Sądu Rejonowego w Kole nastąpiło na podstawie art. 32 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. – Prawo o ustroju sądów powszechnych.
"Art 32  § 1  Dyrektora sądu apelacyjnego powołuje i odwołuje Minister Sprawiedliwości na wniosek prezesa danego sądu apelacyjnego."
- rzecznik prasowy MS

Nowa wiceburmistrz została juz przedstawiona pracownikom urzędu a jak będzie wyglądała jej współpraca z dobrze prosperującym organem? Czas pokaże.

 

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
R E K L A M A
Komentarze (48)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Wyróżniony komentarz
kolaninod42lat · 04 Grudzień 2018
Dramat. Tyle dla tej pani znaczy lokalny patriotyzm. Taki piękne hasła, że praca dla miasta Koła, że dla Koła warto i co? A przecież mogła służyć (czytaj "pracować" za duże pieniądze dla Koła). Jednak zapewne większa pensja skłoniła panią Hamigę do oddania się dla Kłodawy. Cóż, za brak honoru, za olanie wyborców i za kłamstwa nie ma kary. Pani Katarzyno, po prostu brak słów.
Anna · 12 Grudzień 2018
A ile ta Paniusia dostala wynagrodzenia??
rym · 07 Grudzień 2018
Gratulacje dla pani miasto zyskało dobrego specjalistę niech się pani wpisami nie przejmuje każdy ma prawo wyboru gdzie ma pracować a pani Kasia jest wspaniałą osobą
Tyrion Lanister · 06 Grudzień 2018
Kolanie zasługują jednak na poważne traktowanie.
kłoda · 06 Grudzień 2018
a Kłodawa to nie?
sąsiad · 05 Grudzień 2018
Ci którzy znają K..... osobiście na pewno nie są zdziwieni. Nie dobieram jej prawa pracy gdzie chce - ale widać co znaczył dla niej mandat Radnej miasta i całej jej grupy wspólnie startującej do Rady Miasta.
jolaaa · 05 Grudzień 2018
Lepiej by Pani plakaty posprzątała bo wisza już kolejny tydzień. DLA KOŁA WARTO - hasełko piękne ale jak przychodzi co do czego to nawet plakatów po sobie nie chce się posprzatac?? Dzieki Bogu ze ktoś taki nie został burmistrzem...
Kol. od ur. · 05 Grudzień 2018
Do ?? straciła stanowisko...co miała robić?
Kolanin · 05 Grudzień 2018
Wiedziała czym ryzykuje. Zatem z góry założyła że w przypadku przegranej oleje wyborców przy najbliższej okazji.
A miało być: - Dla Koła naprawdę warto. · 04 Grudzień 2018
Pani Katarzyno ile znaczy dla pani to hasło, które miała pani w kampanii wyborczej? A może dla Kłodawy naprawdę warto? Czy może dla większych pieniędzy tylko warto? W takim razie co dla Koła naprawdę warto?
czytelnik · 06 Grudzień 2018
Hasła wyborcze, to są tylko haczyki dla elektoratu. Tego mniej rozgarniętego a bardziej łatwowiernego!
as · 04 Grudzień 2018
Czy to według ciebie znaczy, że pani Kasia nie ma prawa pracować poza Kołem. To dość karkołomna i kretyńska logika.
Gość · 04 Grudzień 2018
Dziś rano jadac do pracy na ścianie wisiała Pani Katarzyna.Kto posprząta miasto .Minał już m-c od II tury wyborów a plakaty jeszcze wiszą.
as · 04 Grudzień 2018
Nie tylko bilbordy pani Kasi wiszą. Wiszą sobie na prywatnych tablicach, a tu właściciel decyduje o eksponowanej treści i wizerunku.
euj · 04 Grudzień 2018
Gratuluję pani Kasiu miasto będzie miało dobrego menadżera z odpowiednim wykształceniu pozdrawiam
as · 04 Grudzień 2018
Wszystkim piszącym krytyczne uwagi na temat pani Katarzyny Hamigi powiem jedno: jesteście podłymi skur-wy-sy-nami. Nikt z was nie pomógł tej kobiecie, nikt nie sprzeciwił się nagonce, którą zainicjował poseł, a teraz próbujecie pognębić ją za to, że dostała uczciwą pracę. Kłodawa zyskała prawdziwego menedżera, a Koło będzie miało na podobnym stanowisku nauczyciela.
dama · 04 Grudzień 2018
Ale przecież nikt nikogo nie zmuszał żeby zadawał się z PiS, zabiegał o nominację tej partii na burmistrza, uzyskanie stanowiska w SR, wspólne spotkania z lokalnymi przywódcami tej partii przy okazji wizyt ambasadorów, koncertów itp. oraz sponsorowanie przez nich tych imprez. Dorośli ludzie powinni wiedzieć czym ryzykują poprzez takie powiązania. A koło ratunkowe to przecież miało być dla Koła.
?? · 04 Grudzień 2018
jaka nagonka? ja tylko ciagle slyszalem ze niby nagonka, ale nigdzie jej nie widzialem, nie zauwazalem. byla chyba jedynie wyimaginowana
czytelnik · 04 Grudzień 2018
Żeby to nie była kolejna nagonka niegdyś -jak piszesz-zainicjowana przez posła. Pani Katarzyna wcześniej została odwołana ze stanowiska dyrektora SR. Teraz została radną miejską. Po powołaniu na funkcję wiceburmistrza, straci mandat radnego. Wiceburmistrz, to funkcja na którą powołuje burmistrz. Po ewentualnym odwołaniu z takiej funkcji, na fotel radnej też nie powróci. Nie znam różnych partyjnych rozgrywek, ale znam ludzi mściwych i boję się, żeby kobiecie nie zrobili kolejnego świństwa.
Emeryt biedny · 04 Grudzień 2018
Ktoś tu nie rozumie tematu. Pisze o p. Kałuży a przecież to inna sprawa. Kałużą jest ktoś inny i nie w sferze miasta a powiatu
Kol. od ur. · 04 Grudzień 2018
Przepraszam za literówki.
Kol. od ur. · 04 Grudzień 2018
Kochani bez przesady. Psni zosta£a zwolnioba z funkcji dyrektora w sądzie. Nie wiem czy w ogóke z sądu czy jako dyrektor. Diet a radnego wynodi bidajże około 1 ooo ( jeden tysiąc) wyżyjcie za to. Kuedyś byłam lojslna i biedowałam. I zero pomocy. Inni lojalni nie byli i się dorobili szacunku jako ludzie myślący . Dacie pani Hamidze jeść, jak co? Nie? To po co wytykacie przyjęcie stanowiska? Hipokryzja.
Kolanin · 05 Grudzień 2018
Ale ta pani wiedziała że kandydując na burmistrza lub radnego musi odejść ze stanowiska w Sądzie. Wiedziała też czym ryzykuje i że wybór nie jest oczywisty. Mogła sobie spokojnie pracować w sądzie. Mimo tego postawiła wszystko na jedną kartę. Zaryzykowała ...a później pokazała że wyborców ma na końcu przewodu pokarmowego.
?? · 04 Grudzień 2018
a czy na radnego dla 1000zl czy zeby sluzyc mieszkancom?
BHD · 04 Grudzień 2018
To i Koło ma swojego Kałużę... Polityka to jednak syf
lolo · 04 Grudzień 2018
nie polityka tylko takie sprzedajne... wiadomo kto..
kolanin · 04 Grudzień 2018
Ciekawie jak długo się utrzyma na stołku i zostanie na lodzie
PATRYK · 04 Grudzień 2018
TO TYLKO POKAZUJE HIPOKRYZJE TEJ PANI ! DLA KASY ZJADŁABY GØWNO Z TALERZA MÖWIAC ZE TO PIZZA ! SAMI KUCI NA KASE KARIEROWICZE I KŁAMCY !
XyZ · 05 Grudzień 2018
Ciekawe co byś zrobił/zrobiła gdyby Cię zwolniono z pracy zgodnej z Twoim kierunkiem wykształcenia i nie pozwolono by Cię zatrudnić z przyczyn politycznych i byś musiał/ła wyżywić rodzinę. Nie uciekałbyś nawet do innego miasta, tylko leciał "szparagi zbierać" do Niemiec.
Karzełek · 04 Grudzień 2018
No to gratuluje! A czemu nie na v-ce burmistrza m. Koła Tyle Pani obiecywała 🤡
Wyborcy · 04 Grudzień 2018
103 osoby moga czuc sie oszukane, ktore wybraly ta pani na swoja radna, aby bronila ich interesow. Jedna sesja i papa wyborcy zostali sami
baby górą · 04 Grudzień 2018
Pani Katarzyno,gratulacje! Cieszę się,że nie została pani " na lodzie ". Trzymam kciuki za dalsze pani sukcesy. Spokojnej pracy...
koko · 04 Grudzień 2018
ciekawe jak się czuja teraz ludzie, którzy głosowali na tę wydmuszkę... po prostu szkoda słow. karierowiczka, która ma gdzieś koło ..
kolaninod42lat · 04 Grudzień 2018
Dramat. Tyle dla tej pani znaczy lokalny patriotyzm. Taki piękne hasła, że praca dla miasta Koła, że dla Koła warto i co? A przecież mogła służyć (czytaj "pracować" za duże pieniądze dla Koła). Jednak zapewne większa pensja skłoniła panią Hamigę do oddania się dla Kłodawy. Cóż, za brak honoru, za olanie wyborców i za kłamstwa nie ma kary. Pani Katarzyno, po prostu brak słów.
czytelnik · 06 Grudzień 2018
Nie bądź dzieckiem. Porównaj dietę radnego z pensją wiceburmistrza i pomyśl, co Ty byś zrobił?
Kolanin · 04 Grudzień 2018
Czyli chodziło o stołek ...obojętnie gdzie. Mieliśmy w Kole desant z Poddębic. Teraz Kłodawa ma desant z Koła. I tak się jakoś "kręci".
Kłodawianka · 04 Grudzień 2018
Kłodawa to już miała desant z Kutna i jak to się skończyło to w Kłodawie wiedzą...pryzma śmieci została....
ciekawe · 04 Grudzień 2018
kto teraz za panią Hamigę do rady???
Kolanka 40 · 04 Grudzień 2018
Dla Koła warto... przejść do Kłodawy.
Stanowisko ważniejsze od wyborców? · 04 Grudzień 2018
To tak się traktuje wyborców, którzy na panią głosowali powierzając mandat radnej Koła?
Jurek z Naiboi · 04 Grudzień 2018
Kompletnie niezrozumiała dla mnie decyzja burmistrza Kłodawy
aj · 04 Grudzień 2018
Poseł zadzialal
Hahaha · 04 Grudzień 2018
Miasto kolo mialo wybor i nie wybralo tej pani: klodawa wyboru juz nie miala
Pytajacy · 04 Grudzień 2018
Pytanie kto ja tam wrzucil i czy burmisttz klodawy mial cos do gadania? Ale przynajmniej jeden plus- teraz do klodAwy wszelcy ambasadorowie panstw wschodnich beda urzedowac a nie w kole
Damian · 04 Grudzień 2018
Posada gotowa.... 5 lat z głowy
czytelnik · 06 Grudzień 2018
Żadne 5 lat. To burmistrz z wyborów bezpośrednich ma 5 lat. Zastępcą można być miesiąc a nawet krócej. To zależy od burmistrza.
MARIUSZ · 04 Grudzień 2018
tzn że już zapał pracy dla miasta Koła wystudził się .
gtgotjgiortjgr · 04 Grudzień 2018
dokładnie... współczuję mieszkańcom kłodawy….
Hah · 04 Grudzień 2018
Wyrazy wspolczucia dla klodawy
Wypadki
Dostawczym zniszczył trzy pojazdy - policjanci zatrzymali go w centrum miasta
1 godzinę temu 4,725

Dostawczym zniszczył trzy pojazdy - policjanci zatrzymali go w centrum miasta

Gmina Kościelec
Wójt Gminy Kościelec na uroczystej gali w Warszawie
5 godziny temu 1,048 1

Wójt Gminy Kościelec na uroczystej gali w Warszawie

Kino
Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]
20 godziny temu 2,928 2

Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]

Powiat Kolski
Susza hydrologiczna w powiecie? Pojawiają się pierwsze ostrzeżenia
1 dzień temu 3,665 1

Susza hydrologiczna w powiecie? Pojawiają się pierwsze ostrzeżenia

Powiat Kolski
Ruszyła termomodernizacja kolskiego Ekonomika [ZDJĘCIE] [VIDEO]
1 dzień temu 3,821 2

Ruszyła termomodernizacja kolskiego Ekonomika [ZDJĘCIE] [VIDEO]

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [28-05 - 04-06-2023]
2 dni temu 13,680

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [28-05 - 04-06-2023]

R E K L A M A