R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

MZEC ma nowego prezesa. Postawiono na pracownika

07-12-2018 16:43 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,807 | Komentarzy: 7

Przemysław Stasiak - wieloletni pracownik Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnego w Kole rozpoczyna swoją historię na stanowisku prezesa spółki. Jest to mieszkaniec naszego miasta, który zna ten zakład "na wylot".
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Blisko 20 lat pracował w kolskim "Ciepliku" gdzie zajmował się chociażby działem produkcji i dystrybucji a od dziś będzie kierował jedną z największych spółek kolskich. Przypomnijmy, że prezesa wybiera Rada Nadzorcza. W ostatnich kilku latach MZEC prowadziło kilku prezesów,czasami szybciej zmieniających się od pór roku. 

Cieszę się, że rada nadzorcza wybrała długoletniego pracownika tej spółki, mieszkańca Koła i specjalistę od zarządzania i ciepłownictwa. Mam nadzieję, że w niedługim czasie poznamy, jako mieszkańcy, rzeczywisty stan spółki. Narazie wiem np, że zakład nie wykupił uprawnień do emisji CO2, a to prawie milion złotych.

- Krzysztof Witkowski
Burmistrz Miasta Koła

Co o tym wyborze sądzą mieszkańcy Koła?

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA