R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Zwarcie instalacji elektrycznej powodem pożaru

19-12-2018 18:52 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,441 | Komentarzy: 0

Prawie doszczętnie spłonął samochód dostawczy marki Renault Master, który zapalił się dziś nad ranem w miejscowości Krzykosy. W akcji gaszenia brało udział łącznie dziesięciu strażaków.

Foto:OSP Kłodawa
R E K L A M A

Około godziny 6:45 jednostka kierowania w Państwowej Straży Pożarnej w Kole otrzymała zgłoszenie o palącym się samochodzie dostawczym na terenie gminy Kłodawa. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że samochód płonie prawie w całości. Strażacy z jednostki PSP oraz OSP Kłodawa przystąpili do gaszenia pojazdu oraz zabeczpieczeniu najbliższego otoczenia.

Kierujący, mieszkaniec gminy Kłodawa wyszedł z pojazdu zanim doszło do wyjścia ognia poza komorę silnika. Mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w komorze silnika. Samochód jechał bez ładunku co zmniejszyło straty.

 

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze