R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kłodawa

Kopalnia Soli w Kłodawie z koncesją na wydobycie!

20-12-2018 13:36 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 17,362 | Komentarzy: 1

W dniu 14 grudnia 2018r. Minister Środowiska udzielił Kopalni Soli "KŁODAWA" S.A. koncesji na wydobywanie soli kamiennej oraz soli magnezowo-potasowej jako kopaliny towarzyszącej ze złoża „Kłodawa 1”
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Koncesji udzielono na 33 lata tj. od dnia 1.04.2019 do dnia 1.04. 2052r. Termin koncesji z 2004 roku kończy się w 2019r. Otrzymana koncesja jest podstawowym dokumentem pozwalającym na dalsze funkcjonowanie oraz rozwój Kopalni Soli „KŁODAWA” S.A, jednego z największych pracodawców w powiecie kolskim. Pozwala ona na dalekosiężne patrzenie w przyszłość nie tylko górników z Kłodawy.

Kłodawska kopalnia daje zatrudnienie bezpośrednio około 800 osobom nie tylko z Kłodawy ale również z wielu okolicznych miejscowości. To również zatrudnienie dla pracowników wielu firm o charakterze handlowym, usługowym oraz produkcyjnym z całego powiatu.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA