R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Nocne poszukiwania z użyciem psów tropiących

02-01-2019 08:35 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 36,441 | Komentarzy: 0

Mimo trudnych warunków atmosferycznych, w dniu wczorajszym w godzinach wieczornych i nocnych podjęto próby poszukiwań zaginionego 62-letniego mieszkańca Koła. Na miejsce przywieziono psy specjalizujące się w poszukiwaniu osób.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Poszukiwania najpierw prowadzili członkowie grupy poszukiwawczej wraz ze strażakami wzdłuż rzeki Warty oraz w pobliżu zamieszkania mężczyzny. Następnie na miejsce przybyła jednostka OSP Mosina, która posiada psy tropiące. Cały czas w akcji pomagali sąsiedzi, znajomi i rodzina zaginionego.

Pies tropiący podjął trop od miejsca zamieszkania i prowadził w stronę zakładu WIPASZ a następnie przez teren zielony znajdujący się tuż przy zakładzie. Niestety silny wiatr i trudne warunki atmosferyczne przerwały trop i ekipa z psem zmuszona była do przerwania pracy. Z informacji do jakich dotarliśmy wynika, że poszukiwania zostaną wznowione dziś około południa.

W akcji brali udział strażacy z jednostek: SIR Ostrów Wielkopolski, OSP Koło Nad Wartą, OSP Mosina.

Wyszedł z domu i nadal nie wrócił. Rodzina prosi o pomoc

Media społecznościowe obiegła informacja o zaginięciu 62-letniego mieszkańca Koła, który 30 grudnia wyszedł z domu i nad...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę