R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kłodawa

OSP Kłodawa - podsumowali ostatni rok

08-01-2019 09:19 | Źródło: OSP Kłodawa | Wyświetleń artykułu: 3,929 | Komentarzy: 0

W minioną sobotę w jednostce OSP Kłodawa odbyło się zebranie sprawozdawcze podsumowujący rok 2017. Ubiegły rok był bardzo pracowity dla kłodawskich druhów, którzy uczestniczyli w 225 akcjach ratowniczo-gaśniczych to wzrost o 30 akcji w porównaniu z 2017 rokiem.
Foto:UMiG Kłodawa
R E K L A M A

Zebranie to również okazja do podziękowania dla firm, osób i instytucji, którzy wspierają jednostkę we wszelaki sposób. Podziękowania trafiły również do druhów, którzy najczęściej wyjeżdżali do akcji ratowniczo-gaśniczych, dla osób najbardziej aktywnych na rzecz MDP, dla kierowców za wzorowe zajmowanie się sprzętem bojowym.

Zostały wręczone również dwie statuetki „Przyjaciela jednostki OSP Kłodawa” dla Pani Magdaleny Fabiniak oraz dla Pana Grzegorza Fiałkowskiego. Głównym tematem rozmów podczas zebrania była potrzeba wymiany 39 letniej drabiny Ify na używany podnośnik hydrauliczny, który zastąpiłby wysłużony i awaryjny pojazd.

Wierzymy jako jednostka, że wspólnie z sympatykami naszej jednostki oraz władzami naszej gminy uda nam się pozyskać podnośnik jeszcze w tym roku. Trzymajmy kciuki i współpracujmy, a damy radę!

-podsumowują

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA