(20)
Częściowe zachmurzenie -1.1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Robert Gajda nowym prezesem kolskich wodociągów

Robert Gajda nowym prezesem kolskich wodociągów

Autor: Redakcja e-kolo.pl 17 Styczeń 2019
Robert Gajda nowym prezesem kolskich wodociągów
© e-kolo.pl
Komentarzy: 20 Czytano:
15,820 razy |

Po rezygnacji Krzysztofa Sobczaka z funkcji prezesa Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, Rada Nadzorcza stanęła przed zadaniem wyboru nowej osoby na to stanowisko.

R E K L A M A
20
Czytano:
15,820 razy
Udostępnij

Robert Gajda, czyli kandydat na burmistrza Koła, który głosami mieszkańców miał trzeci najlepszy wynik i mało brakowało, a wszedłby do drugiej tury. Reprezentuje partię Nowoczesna a w wyborach startował pod szyldem Koalicji Obywatelskiej. Od wielu lat przedsiębiorca i działacz społeczny. W środowisku lokalnym jest dość znaną osobą, czy to pomoże kierować jedną ze strategicznych spółek miejskich? 

Zapytaliśmy burmistrza Krzysztofa Witkowskiego co sądzi o wyborze:

Po rezygnacji prezesa Krzysztofa Sobczaka rada nadzorcza stanęła przed zadaniem wyłonienia nowego prezesa spółki. Postawiła na Pana Roberta Gajdę, ekonomistę i doświadczonego menadżera. Myślę, że podoła on obowiązkom jakie na niego czekają w spółce.

- Krzysztof Witkowski, Burmistrz Miasta Koła

A co nasi czytelnicy sądzą o tym wyborze?

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (20)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
NIK · 17 Styczeń 2019
Znowu to samo się dzieje. Mówiono że Maciaszek wybiera swoich znajomych a teraz powtórka z rozrywki. Powinni ogłosić nabór kandydatów.
hiPOkryzja · 22 Styczeń 2019
Panie Robercie! Tyle Pan publikuje w Internecie, prosimy by zamieścił Pan też swoje CV. Chyba nie wstydzi się Pan swoich zawodowych osiągnięć?
Lech · 23 Styczeń 2019
Tak, tak. Ja również poproszę o CV
Petru · 19 Styczeń 2019
"Mój mąż jest z zawodu dyrektorem." To zdanie z filmu do ciebie, ciołku, pasuje idealnie. Jaką masz wiedzę o prowadzeniu wodociągów? W ogóle wiesz co to woda? :-) To jakiś ponury żart, panie nowoczesny. :-)
Kolanka od urodzenia · 19 Styczeń 2019
Do. Sztasek: szanowny panie a może oględniej?
Wiki · 19 Styczeń 2019
Gdy byl wybrany prezes cieplika to napisane bylo skąd jest, nawet ulica. A teraz co taka cisza? Mam na mysli wypowiedzi Pana Witkowskiego z kampani że w spółkach na kluczowych stanowiskach zatrudni ludzi z Koła. To że blisko to bez znaczenia, dla jednego 5km a dla drugiego 25km jest blisko. Szybko nie spelnia programu z kampani.
kis · 22 Styczeń 2019
komuna zawsze kłamała...
heniutek · 20 Styczeń 2019
Gdyby każdy włodarz miasta "łamał" obietnice wyborcze w taki sposób, że prezes mieszka 5 km od grniac miasta a nie w jego obrębie to skakałbym z radości. Małostkowość zawziętych i zawiedzionych wynikiem wyborów wręcz poraża. To takie typowa, polska, małomiasteczkowa żółć.
SZTASEK · 19 Styczeń 2019
Do de.bili na forum , konkurs na prezesa spółki ??? Znacie w historii Koła takie zdarzenie ??? Maciaszczyki won , ciepłe kapcie , herbatka, geriavit i wnuki bawić a nie za politykę się brać , tym bardziej że było się sb- kiem ,pzpr -owcem i innym czerwonym , mieliście swoje 5 minut to wasze pomysły doprowadziły miasto i spółki do wielkiej biedy .
kolanin od zawsze · 19 Styczeń 2019
jakie doswiadczenie ? w czym ? mowimy o zarzadzaniu spora firma a nie kramem z perfumami !!! stawiam u buka, ze niedlugo wzrosnie nam cena wody a za troche pozniej niedlugo beda zwolnienia w wzwik - przerost zatrudnienia.
czytelnik · 18 Styczeń 2019
Czy ten "nowy serwer" to jest co?, co samo kasuje odpowiedzi na komentarze? Moja odpowied? zosta?a skasowana i nie wiem z jakiego powodu!
ehh · 18 Styczeń 2019
no jak to nie?
Lala · 17 Styczeń 2019
To fajnie ekonomista,prowadził własną firmę.Powinien sie sprawdzić. POWODZENIA...
Lech · 24 Styczeń 2019
Jaką firmę ? Niech się pochwali osiągnięciami zawodowymi
markus · 17 Styczeń 2019
Też uważam że powinien być ogłoszony nabór na to stanowisko i powinien zostać wyłoniony najlepszy kandydat.A tak wyszło jak zwykle......
Gajowy · 17 Styczeń 2019
Czyje sie zawiedziony
Wiki · 17 Styczeń 2019
Mial byc z Koła!
czytelnik · 17 Styczeń 2019
Zawsze może się dla Twej wygody przeprowadzić. To całkiem blisko.
PKL · 17 Styczeń 2019
Na układy nie ma rady...
NIK · 17 Styczeń 2019
Znowu to samo się dzieje. Mówiono że Maciaszek wybiera swoich znajomych a teraz powtórka z rozrywki. Powinni ogłosić nabór kandydatów.
hmm · 17 Styczeń 2019
jak dla mnie to jest czysta polityka... splata politycznych zobowiazan w zamian za poparcie. Od dawna mowilo sie, o panu Gajdzie do wodociagow w sumie to zaraz po wyborach juz o tym ludzie mowili a jak to sie mowi - w kazdej plotce jest ziarno prawny
Miasto Koło
Długie kolejki przed salonem operatora Energa w Kole
10 godziny temu 52,025 17
8 godziny temu 532
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
8 godziny temu 532