R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Nie chciała uderzyć w lisa - koziołkowała w rowie

22-01-2019 17:54 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,316 | Komentarzy: 0

Skończyło się jedynie na drobnych zadrapaniach, lecz sytuacja wyglądała poważniej. 40-letnia mieszkanka gminy Grabów mimo, iż nie pamiętała samego koziołkowania - wyszła z dachowania bez szwanku.

Foto:OSP Kłodawa
R E K L A M A

Do zdarzenia doszło dziś nad ranem (godzina 7:30) na prostym odcinku drogi gminnej w miejscowości Koserz (gm. Chodów). 40-letnia mieszkanka gminy Grabów chcąc uniknąć uderzenia w wybiegającego na jezdnię lisa - wykonała gwałtowny ruch kierownicą w prawo. Niestety nie udało się już wyprostować kół i samochód marki Nissan Micra przeleciał na rowem, koziołkując i zatrzymując się na przydrożnym polu.

Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, którego ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanej kobiecie, zaopatrzyli rany jednocześnie stwierdzając braku konieczności hospitalizacji.

Kobieta była trzeźwa.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze