Ciężkie opady śniegu 1.3
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

Pożar BMW na autostradzie A2

Pożar BMW na autostradzie A2

Autor: KP PSP Kołom 15 Luty 2019
Pożar BMW na autostradzie A2
© OSP Dąbie
Komentarzy: 0 Czytano:
12,308 razy |

Kilkanaście minut po północy wezwano straż pożarną do pożaru samochodu osobowego znajdującego się na autostradzie A2 (na wysokości miejscowości Domanin, gm. Dąbie) na pasie w kierunku Poznania.

R E K L A M A
0
Czytano:
12,308 razy
Udostępnij

Po przybyciu na miejsce zdarzenia przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pali się samochód osobowy marki BMW M3. Pożarem objęte było podwozie samochodu. Pojazd znajdował się na pasie awaryjnym autostrady A2. Ruch odbywał się normalnie. Samochodem podróżowała jedna osoba, która opuściła pojazd przed przybyciem służb ratunkowych. Nikt nie został poszkodowany.

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili  teren prowadzonych działań. Ratownicy w aparatach ochrony dróg oddechowych podali prąd piany oraz jeden prąd wody na palący się samochód. Pożar zlokalizowano i ugaszono. Pojazd sprawdzono przy użyciu kamery termowizyjnej - kamera nie wskazała zarzewi ognia.

Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w pojeździe.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A