R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar BMW na autostradzie A2

15-02-2019 10:20 | Źródło: KP PSP Kołom | Wyświetleń artykułu: 12,115 | Komentarzy: 0

Kilkanaście minut po północy wezwano straż pożarną do pożaru samochodu osobowego znajdującego się na autostradzie A2 (na wysokości miejscowości Domanin, gm. Dąbie) na pasie w kierunku Poznania.

Foto:OSP Dąbie
R E K L A M A

Po przybyciu na miejsce zdarzenia przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pali się samochód osobowy marki BMW M3. Pożarem objęte było podwozie samochodu. Pojazd znajdował się na pasie awaryjnym autostrady A2. Ruch odbywał się normalnie. Samochodem podróżowała jedna osoba, która opuściła pojazd przed przybyciem służb ratunkowych. Nikt nie został poszkodowany.

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili  teren prowadzonych działań. Ratownicy w aparatach ochrony dróg oddechowych podali prąd piany oraz jeden prąd wody na palący się samochód. Pożar zlokalizowano i ugaszono. Pojazd sprawdzono przy użyciu kamery termowizyjnej - kamera nie wskazała zarzewi ognia.

Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w pojeździe.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze