R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Piłkarz z Ekstraklasy odwiedził uczniów SP2

25-02-2019 08:19 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,281 | Komentarzy: 0

W dniu 10.02.2019 do Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole zawitał specjalny gość , który poprowadził wykład w klasach sportowych. Łukasz Derbich bo to o nim mowa to zawodnik takich klubów jak Tur Turek, Ruch Chorzów, Cracovia Kraków, Sandencja Nowy Sącz, Pelikan Łowicz, Olimpia Elbląg, a aktualnie Górnik Konin.
Foto:SP2
R E K L A M A

Pan Łukasz rozegrał 40 spotkań na poziomie Ekstraklasy, 60 spotkań na poziomie I ligi i ok. 80 meczów na poziomie II ligi centralnej. Spotkanie miało na celu zapoznanie uczniów z osobą Pana Derbicha, ale również przedstwienie im, jak wygląda ten świat piłki na najwyższym poziomie.

Wykład dotyczył sfery mentalnej zawodników, odżywiania, radzenia sobie z presja otoczenia, a także nawiązywał do tego jak można z mniejszej miejscowości poprzez cięzką pracę osiągnąć cele i spełniać marzenia. Uczniowie byli bardzo zainteresowani spotkaniem i zadawali mnóstwo pytań. Na koniec spotkania wszyscy robili sobie pamiątkowe zdjęcia i odbierali autografy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę