Zamglenie 0
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Zapraszamy na kolejny Niebieski Charytatywny Maraton Zumby

Zapraszamy na kolejny Niebieski Charytatywny Maraton Zumby

Autor: Redakcja e-kolo.pl 01 Marzec 2019
Zapraszamy na kolejny Niebieski Charytatywny Maraton Zumby
© e-kolo.pl
Komentarzy: 0 Czytano:
5,817 razy |

Rodzice działający przy Stowarzyszeniu "Autyzm i My" pragną serdecznie zaprosić na II Niebieski Charytatywny Maraton Zumby. Impreza odbędzie się 23 Marca 2019 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kole. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem naszego portalu.

R E K L A M A
0
Czytano:
5,817 razy
Udostępnij

Swoją obecnością zaszczycą nas tacy instruktorzy jak : Krzysztof Lewandowski, Ilona Jewczak-Skórka, Jacek Roszak, Ewa Krowiak, Mateusz Szafrański, Miłka Stępień, Marek Ciećwierz, Oliwia Kurtas. Zebrane fundusze w całości zostaną przekazane Stowarzyszeniu Autyzm i My i przeznaczone na m.in. dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego, szkolenia dla rodziców i terapeutów, terapię dzieci. 

Stowarzyszenie "Autyzm i My" prowadzi spotkania grupy wsparcia, na których rodzice wymieniają się doświadczeniami z bycia rodzicem dziecka z Autyzmem. Organizuje turnusy rehabilitacyjne, warsztaty, oraz szkolenia dla rodziców i terapeutów.

Zapraszamy: 23 marca br. od godziny 16:00 w hali MOSiR.

MATERIAŁ WIDEO

MATERIAŁ WIDEOOceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A