R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Spotkanie z absolwentem szkoły. Gościem Monika Andrzejczak

07-03-2019 16:08 | Źródło: SP Chełmno | Wyświetleń artykułu: 9,809 | Komentarzy: 0

4 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chełmnie odbyło się spotkanie z panią Moniką Andrzejczak – dziennikarką i znaną prezenterką telewizyjną, która spotkała się z uczniami klas IV – VIII. W ciekawy sposób opowiedziała o swojej pracy w telewizji i oceniła konkurs w kl. VA i VB na prezentera pogody. Odwiedziła także najmłodszych uczniów w ich salach lekcyjnych.

Foto:SP Chełmno
R E K L A M A

Fotografia p. Moniki Andrzejczak da początek GALERII ABSOLWENTÓW, którą szkoła postanowiła sukcesywnie tworzyć na ścianie w holu.

Było to kolejne spotkanie z cyklu „Śledzimy losy naszych absolwentów”. Wcześniejszym gościem była p. Anna Zięba – dziennikarka, redaktor prowadząca pism: „Służby Utrzymania Ruchu” , „Transport i Spedycja” oraz redaktor naczelna czasopisma „Wood & Design”. Przeprowadziła ona ciekawe lekcje w klasach V – VIII na temat wykonywanego przez siebie zawodu oraz rozstrzygnęła w kl. VIII konkurs na najlepszy artykuł prasowy.  Obydwie panie serdecznie wspominały lata spędzone w naszej szkole, a my jesteśmy dumni z faktu, że są one naszymi absolwentkami.

- opowiada dyrektor szkoły, Arleta Lewandowska

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze