R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Akcja "Góra Grosza" w Szkole Podstawowej w Głębokiem

08-03-2019 14:47 | Źródło: SP w Głębokiem | Wyświetleń artykułu: 2,738 | Komentarzy: 0

Już po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Głębokiem przeprowadzona została zbiórka monet (od 1gr do 5zł) w ramach akcji „Góra Grosza”. Organizatorem XIX edycji akcji jest Towarzystwo "Nasz Dom" z siedzibą w Warszawie.

Foto:
R E K L A M A

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dla dzieci, które wychowują się poza rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Monety zbierane były do specjalnie przygotowanych "skarbonek", które dostała każda klasa. Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej posegregowały zebrane pieniądze według nominałów, a następnie wszystkie monety zostały dokładnie przeliczone. Była to żmudna praca, jednak sprawiła dzieciom dużo satysfakcji. Nad sprawnym przebiegiem działań czuwała p. Agnieszka Kalęba. W akcji uczestniczyły wszystkie klasy ze szkoły. Ogółem podczas XIX edycji akcji "Góra Grosza" zebrano 392,54zł.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze