R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Zmiany w szpitalu. Dyrektor złożył rezygnację ze stanowiska

12-03-2019 17:26 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 32,571 | Komentarzy: 11

Do końca miesiąca marca br. na stanowisku dyrektora kolskiej placówki zdrowia pracować będzie dr Cezary Chmielecki. Wszystko za sprawą pisma jakie złożył na ręce Zarządu Powiatu Kolskiego.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Od marca 2015 roku dr Cezary Chmielecki kieruje szpitalem w Kole. Początkowo jako pełniący obowiązki po poprzedniczce a później jako pełnoprawny dyrektor. Na obradach Zarządu Powiatu Kolskiego w dniu 27 lutego br. Cezary Chmielecki złożył wniosek o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

Prawdopodobnie było to efektem braku zgody zarządu na realizowanie pracy w sześciu miejscach poza szpitalem. W rozmowie z nami, wicestarosta Sylwester Chęciński argumentował brak zgody dobrem szpitala, aby dyrektor poświęcił się w 100% placówce, którą kieruje. Zarząd wyraził zgodę natomiast na pracę jako: dyrektor szpitala, lekarz oddziału wewnętrznego oraz lekarz w szpitalnej poradni diabetologicznej.

Co dalej? o tym z pewnością dowiemy się po najbliższym zarządzie, podczas którego podejmowane będą dalsze decyzje.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (11) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA