R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Audyt MZECu zatrzęsie opinią publiczną?

23-03-2019 13:59 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,910 | Komentarzy: 17

W trakcie najbliższej Sesji Rady Miasta, obecny prezes Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej przedstawi wyniki audytu, jaki przeprowadzono w ostatnim czasie w spółce. Z informacji do jakich dotarliśmy wynika, że to , co usłyszymy w środę zatrzęsie opinią publiczną.
Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

Kontrola przeprowadzona w MZECu będzie pierwszą, jakiej wyniki poznają mieszkańcy Koła. Na co szły dochody generowane przez spółkę? jak wyglądało zarządzanie "Cieplikiem" przez ostatnie lata? Na te wszystkie pytania, odpowiedź poznamy już w środę. Już dziś zachęcamy wszystkich mieszkańców do śledzenia na naszym portalu transmisji na żywo obrad Rady Miejskiej. To właśnie wtedy jednym z punktów porządu obrad będzie właście ten, dotyczący audytku w MZECu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (17) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA