× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Mgła 7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Jak odebrać i nadać paczkę w sklepie spożywczym

Autor: Redakcja e-kolo.pl 26 Marzec 2019 przeczytasz w ok. 3 min.
Jak odebrać i nadać paczkę w sklepie spożywczym
© e-kolo
(0) | Czytano:
17,988 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

W niektórych sklepach spożywczych można nadać i odebrać paczkę. To rozwiązanie niezwykle praktyczne. Dowiedz się, jak wysłać lub odebrać swoją przesyłkę w pobliskim punkcie handlowym.

R E K L A M A
0
Czytano:
17,988 razy
Udostępnij

Usługi kurierskie na wyciągnięcie ręki

W dzisiejszych czasach niemal każdy w mniejszym lub większym stopniu korzysta z usług kurierskich. Zamawiasz niektóre produkty w sklepach internetowych? Musisz zwrócić nieudany zakup? A może po prostu chcesz coś przesłać, np. prezent bliskiej osobie, z którą nie możesz się spotkać osobiście? Możliwości jest bardzo wiele, niemniej trudno sobie wyobrazić dzisiejszą rzeczywistość bez funkcjonowania usług kurierskich. I choć jest to ogromne udogodnienie dla każdego z nas, wiąże się też czasem z pewnymi trudnościami. Czekając, aż kurier zjawi się u Ciebie aby przekazać lub odebrać paczkę, nierzadko musisz wziąć wolne w pracy. Nadanie przesyłki na poczcie wiąże się natomiast z koniecznością dojazdu do placówki i zwykle długim staniem w kolejce.

Znakomitą alternatywą są jednak punkty odbioru paczek, takie jak punkt DHL, coraz częsciej dostępne w sklepach spożywczych. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz tak cenny i ważny czas. Paczkę możesz nadać lub odebrać przy okazji codziennych zakupów, po które i tak się przecież wybierasz. Jak zatem nadać i odebrać paczkę w sklepie?

Nadanie paczki w sklepie

W pierwszej kolejności należy przygotować paczkę do wysłania, czyli odpowiednio ją zapakować. Zabezpiecz przesyłkę przed ewentualnymi uszkodzeniami, a następnie wygeneruj w internecie właściwą etykietę, wpisując na niej dane nadawcy i odbiorcy. Sprawdź dokładnie poprawność informacji, aby twoja paczka z pewnością dotarła do celu. Po naklejeniu etykiety kolejny krok to udanie się do sklepu spożywczego oferującego usługi jak punkt DHL czy placówka Poczty Polskiej. Zgłoś się tam przy okazji kolejnych zakupów by nadać szybko i bezproblemowo swoją przesyłkę. Kurier dostarczy ją w wyznaczone miejsce w najszybszym możliwym terminie.

Sklepy jako punkty odbioru paczek?

Jeżeli jesteś odbiorcą przesyłki, na twoją komórkę wysłany zostanie specjalny kod uprawniający do odbioru paczki. Przy okazji wizyty w pobliskim sklepie spożywczym wystarczy pokazać sprzedawcy SMS i odebrać przesyłkę. Cała procedura zajmuje zaledwie chwilę i do tego jest bardzo prosta. I właśnie tak mają działać punkty odbioru paczek w sklepie – szybko i skutecznie. W XXI wieku czas jest niezwykle cenny, nie warto więc tracić go na zbędne podróże na pocztę czy oczekiwanie na kuriera, skoro zarówno usługi pocztowe, jak i kurier dostępne są w ulubionym sklepie.

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z usług kurierskich w sklepie spożywczym. Dzięki temu zrobisz zakupy i nadasz lub odbierzesz paczkę w jednym miejscu. To oszczędność czasu i pieniędzy, a przede wszystkim ogromna wygoda – szczególnie dla osób, które często robią zakupy przez internet. Pamietaj, by upewnić się, czy wybrany przez Ciebie sklep posiada punkt odbioru paczek. Informacje o placówkach oferujących współpracujących z Pocztą Polską i punktami DHL znajdziesz w sieci.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
21 godziny temu 7,699

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
1 dzień temu 5,153 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
2 dni temu 106,262

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 21,870

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

R E K L A M A