R E K L A M A
ren
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Wydarzenia

Dni Koła 2019. Kto wystąpi dla mieszkańców?

29-03-2019 14:30 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 44,224 | Komentarzy: 2
Jednym z czołowych przedsięwzięć muzycznych i rozrywkowych organizowanych przez Urząd Miejski w Kole są obchody święta miasta. Tegoroczne Dni Koła planowane są na weekend 31 maja – 1 czerwca. Będzie mnóstwo atrakcji i gwiazd sceny. Kto zagra dla nas?
Dni Koła 2019. Kto wystąpi dla mieszkańców?
Foto:e-kolo.pl | Danzel, gwiazda Dni Koła 2018

 Już możemy zdradzić, że pierwszego dnia szykuje się wieczór z hip-hopem i wystąpi Peja! Drugiego dnia będziemy bawić się przy muzyce na żywo z grupą Lombard oraz Formacją Nieżywych Schabuff. Szczegóły wkrótce na plakatach!

W dniach 28-29 czerwca czeka nas 15., jubileuszowa edycja Koło Bluesa Festival wraz ze Zlotem Motocykli i Automobili. Kolskie błonia znów ożyją. W szeregu gwiazd na scenie królować będzie IRA.

By umilić Państwu czas oczekiwania na Dni Koła i święto bluesa, zapowiemy jeszcze jedną niespodziankę w plenerze, równie ciekawie zapowiada się weekend majowy (2-4 maja br.). Dn. 2 maja w Parku Moniuszki zostanie zorganizowany festyn. Urząd, lokalne instytucje kultury i współorganizatorzy opracowują bogaty i różnorodny program wydarzeń kulturalnych i sportowych na ten czas. Będzie ciekawie. 

Materiał naszej telewizji

 Współpraca samorządu i Posła owocuje. Dotacje na drogi 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze