R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Wyróżnienia i gratulacje podczas Sesji Rady Powiatu

25-04-2019 08:54 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 13,704 | Komentarzy: 2

24 kwietnia, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kole odbyła się sesja Rady Powiatu Kolskiego, która miała charakter wyjątkowy.

Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Z okazji powołania na stanowisko Wicewojewody Wielkopolskiego Pani Aneta Niestrawska w dowód uznania otrzymała od władz powiatu kolskiego list gratulacyjny, kwiaty oraz obraz namalowany przez uczennicę Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu.
W liście czytamy: „Z okazji powołania na stanowisko Wicewojewody Wielkopolskiego pragniemy pogratulować oraz wyrazić słowa ogromnego szacunku i uznania. Niech Pani zaangażowanie i trud włożony w wykonywanie codziennych zadań i obowiązków będzie zawsze doceniane i ma swoje odzwierciedlenie w ludzkiej życzliwości i przychylności, a praca służąca rozwojowi regionalnemu niech stanowi źródło satysfakcji i uznania. Życzymy dużo dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności  oraz realizacji planów i zamierzeń".

Dzisiejsza sesja była doskonałą okazją, aby wyróżnić również trójkę znakomitych sportowców, którzy swoimi wynikami promują Powiat Kolski w kraju i za granicą. Listy gratulacyjne oraz przygotowane upominki otrzymali: Marcin Kotleszka, Maciej Gralak oraz Stanisław Gralak.

Po dłuższej przerwie w rywalizacji na zawodach, kolski sportowiec MARCIN KOTLESZKA zdobył kolejny tytuł Mistrza Polski podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce, które odbyły się w dniach 12-14 kwietnia w Kielcach. Marcin Kotleszka wystartował w kategorii "Kulturystyka mężczyzn do 95 kg". Co więcej, po tym sukcesie, kolski sportowiec otrzymał powołanie do kadry A Reprezentacji Polski i będzie reprezentował nasz kraj podczas Mistrzostw Europy, które rozpoczną się 1 maja w Hiszpanii.

Do największych osiągnięć sportowca należą:
- 2 miejsce na Arnold Classic w USA w 2017 r. w kulturystyce klasycznej +180cm , 
- 1 miejsce (Mistrz Polski) na Mistrzostwach Polski w kat. kulturystyka klasyczna +180cm w 2017 r.,
- 1 miejsce (Mistrz Polski) na Mistrzostwach Polski w kat. do 95kg w 2019 r.

MACIEJ GRALAK z Dąbia to czołowy, polski zawodnik kategorii osób niepełnosprawnych. Śmiało również radzi sobie w rywalizacji przy stole z zawodnikami pełnosprawnymi, czego dowodem są liczne medale oraz tytuły rangi lokalnej, krajowej i międzynarodowej.

Do największych osiągnięć sportowca należą:
- Wielokrotny Mistrz Polski 
- Wielokrotny zdobywca Pucharu Polski 
- 3 krotny Mistrz Europy, 1x Vice mistrz, 2 x brązowy medal 
- 3 krotny Mistrz Świata, 2 x vice Mistrz Świata, 1 x brązowy medal 
- Puchar Świata 2 x złoty medal

STANISŁAW GRALAK 
- Wielokrotny Mistrz Polski 
- Wielokrotny zdobywca Pucharu Polski 
- medalista Mistrzostw Europy

Z XIX Mistrzostw Polski w ARMWRESTLINGU, czyli siłowaniu na rękę, które odbyły się w dniach 6-7 kwietnia w Warszawie Maciej oraz Stanisław Gralak przywieźli łącznie aż 7 medali: Maciej cztery złote w dwóch kategoriach, natomiast tata dwa srebrne i jeden brązowy również w dwóch kategoriach wagowych.

Sportowcom serdecznie gratulujemy bardzo wysokich osiągnięć sportowych, dziękujemy za promocję Powiatu Kolskiego w kraju i za granicą oraz propagowanie kultury fizycznej i sportu. Życzymy dalszych sukcesów sportowych  i satysfakcji z osiąganych wyników.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze