R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Pijany ojciec sprawcą wypadku! Dzieci w szpitalu!

30-04-2019 18:54 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 48,819 | Komentarzy: 5

Około godziny 14:30 w miejscowości Plebanki gm. Osiek Mały pow. kolski, 35-letni mieszkaniec Koła jadąc samochodem osobowym m-ki Volvo drogą od strony miejscowości Sompolno w kierunku Dębów Szlacheckich.
Foto:
R E K L A M A

Z nieustalonych w chwili obecnej przyczyn zjechał na prawe nieutwardzone pobocze, w wyniku czego utracił panowanie nad kierowanym pojazdem przez co zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył bokiem w nadjeżdżający z przeciwka samochód osobowy m-ki Renault Laguna, którym kierował 21-letni mieszkaniec powiatu konińskiego. W wyniku zderzenia pojazd m-ki Renault zjechał do przydrożnego rowu, natomiast pojazd m-ki Volvo obrócił się o 180 stopni, wypadł z drogi i po przekoziołkowaniu zatrzymał się na lewym boku. Kierujący tym pojazdem 35-latek oraz będące pasażerami 6-cio i 9-cio letnie dzieci zostali natychmiast przewiezieni do Szpitala w Koninie. W chwili przybycia pomocy medycznej byli przytomni. Badanie stanu trzeźwości kierującego pojazdem Volvo wykazało ok 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca samochodu Renault był trzeźwy, zarówno on jak i jego 53-letnia pasażerka nie odnieśli obrażeń. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą zdarzenia był nietrzeźwy kierowca samochodu Volvo.

R E K L A M A

Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA