R E K L A M A
ren
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Trampkarze Olimpii liderem, Juniorzy na podium

03-05-2019 13:34 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,704 | Komentarzy: 3
Najstarsze drużyny młodzieżowe MKS Olimpii Koło ostatnie dni mogą uznać za bardzo udane. Juniorzy Młodsi trenera Mariusza Nieznalskiego wygrali 1:0 z liderem rozgrywek Stalą Pleszew, natomiast Trampkarze Starsi trenera Sebastiana Kalinowskiego wskoczyli na pozycję lidera w swojej kategorii wiekowej.
Trampkarze Olimpii liderem, Juniorzy na podium
Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A
czyszczenie

W czwartek 2 maja na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole drużyna Trampkarza Starszego MKS Olimpii Koło rocznik 2004 (trener Sebastian Kalinowski) rozegrała zaległe spotkanie spotkanie 14 kolejki Okręgowej Ligi Trampkarza Starszego C1 z drużyną Hetmana Orchowo.

Gospodarze udowodnili w tym spotkaniu, że fotel lidera w lidze ,,Im się po prostu należy”. Drużyna z Orchowa do dzisiejszego dnia pozostawała zespołem, który wszystkie mecze w rundzie wiosennej rozstrzygał na swoją korzyść. Dziś musiała uznać wyższość kolskiej Olimpii. Kolanie pewnie pokonali przyjezdnych 6:0, a wynik mógłby być znacznie wyższy i tylko dobra dyspozycja bramkarza uchroniła zespół gości od wyższej porażki. 

 

MKS OLIMPIA Koło - HETMAN Orchowo 6:0 (3:0)

1:0 - Wiktor Woźniak (19' as. Mateusz Marciniak)

2:0 - Miłosz Pyrzyński (26' as. Wiktor Woźniak)

3:0 - Emil Nowakowski (35' as. Wiktor Górski)

4:0 - Wiktor Górski (42')

5:0 - Patryk Dopierała (48' as. Wiktor Górski)

6:0 - Kamil Nitecki (71' - rzut wolny)

 

Skład MKS Olimpia Koło:

Michał Wysocki, Miłosz Pyrzyński, Kamil Nitecki, Bartłomiej Kazimierczak, Wiktor Górski, Emil Nowakowski, Wiktor Woźniak, Dawid Misiak, Mateusz Śliwka, Patryk Dopierała, Mateusz Marciniak, Szypuła Jakub, Dominik Kręc, Aleksander Wojtczak, Mateusz Ekert

Trener drużyny: Sebastian Kalinowski

Kierownik drużyny: Grzegorz Nitecki

 

 

W środę 1 maja na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole Juniora Młodszego MKS Olimpia Koło rocznik 2002/2003 (trener Mariusz Nieznalski) rozegrała spotkanie 7 kolejki I Ligi Wojewódzkiej Juniora Młodszego B1 z drużyną lidera rozgrywek Stalą Pleszew.

Stal Pleszew do meczu podchodziła jako liderem i drużyna która jeszcze nie doznała przegranej. Już w 8 minucie po celnym trafieniu z rzutu karnego cieszyli się kolanie. Na listę strzelców wpisał się Kacper Ciszewski.

Pomimo zaciętej gry do końca spotkania, podopieczni trenera Mariusza Nieznalskiego nie oddali zwycięstwa i to oni cieszyli się z wygranej i kompletu punktów. Wygrana ze Stalą pozwoliła Olimpii awansować na trzecią lokatę I Ligi Wojewódzkiej Juniora Młodszego B1.

MKS OLIMPIA Koło - STAL Pleszew 1:0 (1:0)

1:0 - Kacper Ciszewski (8' - rzut karny)

 

Skład MKS Olimpii Koło:

Kuba Maciaszek, Marcel Woszczyński, Olivier Kos (Wiktor Woźniak 85 min), Mateusz Nijak, Filip Kostrzewa (Bartłomiej Kaźmierczak 90 min), Bartosz Uliński, Krystian Jaroszewski, Adam Ciesielski (Kamil Nitecki 82 min), Adam Marciniak, Wiktor Poliński, Kacper Ciszewski

Trener drużyny: Mariusz Nieznalski

MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: olimpia.kolo@wielkopolskizpn.pl

Materiał naszej telewizji

 Nowe drogi w Gminie Kościelec 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
Franspol
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin