R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Uderzył w przydrożną stację meteo, pojazd spłonął

06-05-2019 20:46 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,489 | Komentarzy: 0

Dziś , około godziny 16:10 doszło do zdarzenia drogowego, w którym obrażenia odniósł kierowca samochodu osobowego. Prawdopodobnie zaśniecie za kierownicą było powodem uderzenia w przydrożną stację meteorologiczną.

Foto:OSP Kłodawa
R E K L A M A

Do kolizji doszło na drodze krajowej nr 92 na wysokości miejscowości Czerwonka (gm. Chodów). Mężczyzna podróżujący samochodem osobowym, jak sam tłumaczył prawdopodobnie przysnął co spowodowało utratę kontroli nad pojazdem, zjechanie z pasa drogowego i uderzenie w przydrożną stację meteo. 

Tuż po uderzeniu pojazd stanął w płomieniach. Mężczyźnie udało się wydostać o własnych siłach z płonącego samochodu. Na miejsce zadysponowano kilka jednostek straży z uwagi na bliskość lasu i suchej ściółki, która w każdym momencie mogła się zapalić. 

Pierwszej pomocy udzielili strażacy, jednak z uwagi na fakt, że kierowca uskarżał się na ból w klatce piersiowej - zdecydowano się wezwać pogotowie ratunkowe, które przetransportowało go do kolskiego szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku, w kierunku Poznania odbywa się wahadłowo.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze