R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Miasto Koło

Festyn Rodzinny "Z profilaktyką po zdrowie"

08-05-2019 12:55 | Źródło: kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,117 | Komentarzy: 0
Burmistrz Miasta Koła, Radni Rady Miejskiej oraz Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole zapraszają w dniach 17-18 maja w godz. 9.00 – 16.00 na ul. Prusa (parking przy Urzędzie Skarbowym) na Festyn Rodzinny "Z profilaktyką po zdrowie".
Festyn Rodzinny
Foto:
R E K L A M A
czyszczenie

W tych dniach osoby powyżej 30 roku życia będą mogły bezpłatnie poddać się badaniu w kierunku osteoporozy (Mobilne Centrum Diagnostyki Osteoporozy z siedzibą w Łomiankach) oraz zbadać słuch (SŁUCHMED). Zainteresowani dokonują rejestracji w Biurze Rady, tel. 63 262 75 44.

Jednocześnie organizatorzy zapraszają całe rodziny, szczególnie dzieci, na festyn z atrakcjami: w piątek w godz. 13-16, a w sobotę w godz. 11-15. W programie realizowanym przez MOPiPR znajdzie się m.in. malowanie twarzy i bańki mydlane, balonowe fantazje, zabawy i konkursy z elementami profilaktyki. Na uczestników konkursów czekają drobne upominki.

Dostępne będą także punkty konsultacyjne, w których dyżurować będą: w piątek w godz. 14.00-16.00 specjalista ds. przeciwdziałania przemocy oraz psycholog; w sobotę w godz. 12.00-14.00 specjalista terapii uzależnień oraz radca prawny.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Dwa nowe samochody dołączyły do taboru MZWiKu 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
Franspol
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin