R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Uczniowie SP3 otrzymali listy od par książęcych!

16-05-2019 17:58 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,231 | Komentarzy: 0

W ostatnich dniach klasę 5C spotkały dwie bardzo miłe niespodzianki, a to za sprawą korespondencji, która dotarła wprost z Pałacu Kensington w Londynie.
Foto:SP3
R E K L A M A

Pierwszy list uczniowie otrzymali od księcia i księżnej Cambridge – Williama i Kate, a za kilka dni drugi list od księcia i księżnej Sussex - Harry'ego i Meghan. Uczniowie wraz z nauczycielką języka angielskiego – Kingą Drzewiecką na odpowiedź czekali niespełna dwa miesiące.

Dostojni nadawcy wyrazili wdzięczność za otrzymane listy oraz dołączone prace uczniów. Ponadto udzielili odpowiedzi na pytania, które uczniowie zadali w swojej korespondencji. Do listów zostały dołączone fotografie par książęcych -  Williama i Kate wraz z synem Georgem i córką Charlotte oraz zdjęcie ślubne Harry'ego i Meghan.

Otrzymane listy sprawiły uczniom ogromną radość. Jak widać warto było czekać! 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA