R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit piecownia
Wiadomości Miasto Koło

Nowe "władze" Polskiego Związku Niewidomych koła w Kole

17-05-2019 10:35 | Źródło: kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,813 | Komentarzy: 1
14 maja odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze koła PZN w Kole. Zarząd otrzymał absolutorium. Prezesem ponownie został wybrany Jarosław Kubski.
Nowe
Foto:
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski
W zebraniu udział wzięli zaproszeni goście, od lat współpracujący ze związkiem: władze Okręgu Wielkopolska: Prezes - Aleksander Rodziewicz, Dyrektor - Jerzy Szulc, Pracownik działu samorządowo-organizacyjnego - Danuta Wójcik, także przedstawiciele PCPR w Kole Dyrektor - Agnieszka Rusin oraz pracownik PCPR Marcin Nuszkiewicz oraz p. Maria Wilk - Członek Honorowy i wieloletni przyjaciel koła. Na kolejną kadencję, Prezesem ponownie został wybrany Jarosław Kubski, będący jedynym kandydatem na to stanowisko, co świadczy o aprobacie działań Prezesa i Zarządu. Były Zarząd otrzymał absolutorium. Ustępujący Zarząd podziękował za współpracę i wieloletnią pracę na rzecz PZN wiceprezes koła, koleżance Małgorzacie Kasprzak, która z przyczyn osobistych zrezygnowała z kandydowania do składu nowego Zarządu, życząc jej pomyślności i sukcesów. W nowym Zarządzie pracę podjęli: Antoni Jaszczołt / ponownie, Teodora Knapkiewicz, Jadwiga Kwarcińska - Witaszek / ponownie, Danuta Pietrzak / ponownie, Wiktor Racinowski. W najbliższym czasie członkowie zarządu na pierwszym wspólnym posiedzeniu przydzielą poszczególne funkcje. Nowy Zarząd podziękował wszystkim członkom koła za mandat zaufania, obiecując jednocześnie: Postaramy się go nie zawieść. Zaangażujemy się w pracę na rzecz nie tylko naszego koła ale również na rzecz całego Polskiego Związku Niewidomych. Obiecujemy Komisji Uchwał i Wniosków, że dołożymy wszelkich starań, aby ich sugestie dotyczące dofinansowań do coraz droższych szkieł i soczewek optycznych zakończyły się pozytywnym załatwieniem sprawy. Jest to jeden z ważniejszych i palących problemów dotykających nie tylko członków PZN ale setki tysięcy osób z dysfunkcją wzroku. Przed gremium 4 lata pracy społecznej i charytatywnej. Terenowe koło PNZ, mające swą siedzibę w Kole przy ul. Kolejowej 48, zaprasza wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi związku do biura, od 21 maja w godzinach od 10:00 do 13:00.

Materiał naszej telewizji

 Dworzec PKP w Kole przed i po remoncie peronów - DRON 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze