R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

5 jednostek z pow. kolskiego pomagało gasić pożar tartaku

21-05-2019 14:55 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl, iturek.net.pl | Wyświetleń artykułu: 24,879 | Komentarzy: 0

KP PSP Koło, OSP Dąbie, OSP Ruszków I, OSP Koło "Nad Wartą", OSP Kłodawa zostali zadysponowani wczoraj jako pluton do pomocy w gaszeniu pożaru tartaku w miejscowości Smulsku (pow. Turecki).

R E K L A M A

Pożar wybuchł po godzinie 17.00. Do akcji natychmiast zadysponowano straż pożarną. W gaszeniu ognia brało udział ponad udział 30 jednostek straży pożarnej z terenu powiatu tureckiego i powiatów ościennych. Na miejsce zadysponowano również grupę operacyjną Komendanta Wojewódzkiego. 

Żywioł był trudny do opanowania ,spaleniu uległa najprawdopodobniej cała hala o powierzchni około 1000 m 2 i wysoka na 8 metrów. Straty nadal są oceniane, ale już wiadomo, że będą one większe niż 2 mln złotych.

Do późnych godzin nocnych w Smulsku pracowali strażacy z jednostek kolskich, którzy ramię w ramię walczyli o ratowanie mienia przedsiębiorstwa oraz zabezpieczali otoczenie przez rozprzestrzenieniem się ognia. 

Dziękujemy portalowi iturek.net.pl za udostępnienie materiałów oraz naszemu czytelnikowi.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze