R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Powiat Kolski

Wiceminister Możdżanowska pomoże kolskiemu szpitalowi

23-05-2019 18:09 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,322 | Komentarzy: 12
Taką deklarację złożyła w trakcie swojej wizyty w Kole Minister Rozwoju i Inwestycji Andżelika Możdżanowska. Spacer po starej i nowej części kolskiego szpitala była dla Minister doskonałym doskonałym przykładem z jakimi problemami boryka się ta placówka zdrowia.
Wiceminister Możdżanowska pomoże kolskiemu szpitalowi
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

Dzisiejszy przyjazd do Starostwa Kolskiego podzielony został na dwie części: wspomiana wizyta w szpitalu i spotkanie z personelem, oraz spotkanie otwarte dla mieszkańców w sali sesyjnej. Ta druga poświęcona była w znacznej części zmianom, jakie wprowadzono na rzecz działalności Kół Gospodyń Wiejskich, co podkreślała obecność przedstawicielek KGW z terenu powiatu. 

Andżelika Możdżanowska problemy szpitala upatruje w działalności poprzednich władz i osób kierujących, lecz jak zapewnia - wszystko da się naprawić. Wiceminister jest również kandydatem Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego. A jak ocenia wykorzystywanie środków unijnych w naszej cześci województwa? Posłuchajcie w wywiadzie, jaki przeprowadziliśmy w trakcie wizyty.

W spotkaniu uczestniczył również Poseł RP Leszek Galemba. 
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12) Pokaż komentarze