R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Wicemistrzostwo Województwa dla strzelców z Kłodawy

28-05-2019 22:12 | Źródło: Paweł Paluszkiewicz | Wyświetleń artykułu: 2,206 | Komentarzy: 0

W dniu 21.05.2019 na strzelnicy pleszewskiej siedziby LOK odbył się 58 Finał Wojewódzki Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety-2019".
Foto:ZSP Kłodawa
R E K L A M A

Juniorzy  ze Szkolnego Koła Strzeleckiego przy ZSP Kłodawa wywalczyli wicemistrzostwo województwa wielkopolskiego! Drużynę tworzą: Marcin Ostróżka(IVTe), Krzysztof Bojanowski(IIITm), Konrad Sieradzki(IITi) i Maciej Kowalewski(IA LO). Chłopaki wystrzelali 1043 punkty na 1200 możliwych.  Ponadto Konrad Sieradzki indywidualnie wywalczył wicemistrzostwo województwa z wynikiem 359/400 punktów. Pierwszy był Filip Cieniewski a trzeci Kamil Szczęsny oboje z kłodawskiej "jedynki".

Dziewczęta po wyrównanej walce zdobyły czwarte miejsce. Drużynę tworzyły: Anna Piguła, Ewa Witaszek i Weronika Tomaszewska, wszystkie z klasy IIA LO. Ponadto Ania indywidualnie wywalczyła trzecie miejsce ulegając tylko koleżankom z kłodawskiej "jedynki" Magdalenie Banasiak(I) i Wiktorii Kowalewskiej(II).

Jak widać Kłodawa strzelectwem sportowym stoi. Pierwsze miejsce i awans do finału centralnego w Bydgoszczy zarówno w juniorkach jak i juniorach zdobyła kłodawska SP nr 1. Serdecznie gratulujemy naszym kolegom i koleżankom i trzymamy kciuki za występ w finałach ogólnopolskich. 

Wszystkim moim podopiecznym dziękuję za trud, poświęcenie i ogrom pracy włożony w przygotowania do zawodów o randze wojewódzkiej. Daliście z siebie wszystko a niektórzy nawet odrobinę więcej. Chłopcom zabrakło niewiele do wygranej. Na pewno powalczymy o nią za rok. 

Paweł Paluszkiewicz

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA