R E K L A M A
ren
R E K L A M A
pwsz
Wiadomości Wypadki

Druga ofiara wypadku, kobieta zmarła w szpitalu

29-05-2019 15:55 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 145,185 | Komentarzy: 11
Mężczyzna zmarł na miejscu, kobieta po paru godzinach od przywiezienia do szpitala, młody mężczyzna zabrany przez śmigłowiec oraz jeden poszkodowany przewieziony do szpitala - to bilans dzisiejszego tragicznego wypadku w Bierzwiennej.
Druga ofiara wypadku, kobieta zmarła w szpitalu
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

Na miejsce skierowano Prokuratora, który obejmie swoim działaniem wypadek na drodze wojewódzkiej 263 w miejscowości Bierzwienna Krótka. W wypadku uczestniczyły dwa pojazdy osobowe, które zderzyły się ze sobą czołowo. Uszkodzenia pojazdu były na tyle poważne, że jedną osoba została zakleszczona przez karoserię i dopiero dzięki pracy strażaków i sprzętu hydrualicznego udało się wydostać ją na zewnątrz.

Do pozostałych rannych skierowano pogotowie ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia, który przetransportuje poszkodowanych. 

W chwili obecnej nie znamy więcej szczegółów co do uczestników zdarzenia. Na miejscu pracują nadal służby. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami ponieważ droga jest całkowicie zablokowana.

AKTUALIZACJA

Policjanci ustalili jak doszło do zdarzenia: 19-letni mieszkaniec gminy Kłodawa jadąc pojazdem marki Nissan "ściął" łuk drogi wjeżdżając na przeciwny pas co w konsekwencji doprowadziło do czołowego zderzenia z Fiatem Brawa. Śmierć poniósł 75-letni pasażer fiata natomiast kierowca Brawy, 43-letni mężczyzna oraz 67-letnia kobieta zostali przewiezieni do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarła. Sprawca wypadku również odniósł poważne obrażenia - śmigłowiec przetransportował go do specjalistycznej placówki zdrowia. 

Materiał naszej telewizji

 Święto Ogórka w Gminie Dąbie 2019 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (11) Pokaż komentarze