R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Uczmy się dla siebie

31-05-2019 13:45 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,633 | Komentarzy: 0

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole gościła Zbigniewa Kołbę, autora książki dla dzieci „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź” (30.05.). Motto spotkania, na którym obecni byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole brzmiało: „Uczymy się dla siebie, a najbliższym sprawiamy radość tym, co umiemy”.

Foto:PiMBP w Kole | Spotkanie ze Zbigniewem Kołbą w PiMBP wkole
R E K L A M A

Książka skierowana jest do dzieci radzących sobie z czytaniem. Opowiada m.in. o chłopcu imieniem Piotruś oraz o miejscowościach kojarzących się z zabawnymi nazwami, pokazuje jak korzystać z atlasów. Jej dodatkowym atutem są informacje, jak się uczyć.

W trakcie spotkania autor podkreślał, jak ważny dla rozwoju dzieci jest sen i prawidłowy odpoczynek oraz jakie aktywności mogą na nie negatywnie wpływać. Przekonywał uczniów do czytania książek i pogłębiania wiedzy. Spotkanie miało bardzo dynamiczny i żywiołowy charakter.

Na zakończenie Zbigniew Kołba rozdawał dzieciom autografy oraz wpisał się do księgi pamiątkowej biblioteki.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze