R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Kolejne Dni Koła przechodzą do historii

02-06-2019 12:17 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 13,446 | Komentarzy: 13

Pogoda dopisała więc i frekwencja na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji drugiego dnia święta miasta była imponująca. Wśród gwiazd muzycznych każdy znalazł coś dla siebie.

R E K L A M A

Około godziny 16:00 rozpoczeły się występy lokalnych grup szkolnych i przedszkolnych. Najmłodsi mieszkańcy Koła pokazali, że doskonale potrafią tańczyć i śpiewać - co przełożyło się na ilość oklasków i braw. Swój czas w koncertowej ramówce miały także grupy taneczne i wokalne działające przy Miejskim Domu Kultury oraz grupa Debiut i Debiut Junior. 

Pierwszym zespołem, określanym mianem gwiazdy Dni Koła była dobrze znana każdemu Formacja Nieżywych Schabuff. Utwory tj. "Ławka", "Lato", "Supermarketu" itd. zagrane na żywo robiły wrażenie. Wielu dorosłych dzięki nim mogło przenieść się w lata swojego dzieciństwa/młodości.  Przy okazji koncertu udało nam się porozmawiać z liderem zespołu Aleksandrem Klepaczek  oraz wokalistką Edytą Rusak

Mimo kilku wcześniejszych problemów z zasilaniem - udało się przygotować scenę na koncert finałowy - zespołu Lombard. Grzegorz Stróżniak, Marta Cugier, Daniel Patalas, Michał Kwapisz, Mirosław Kamiński to obecny skład zespołu, który w całości zaprezentował swoje największe przeboje przed publicznością w Kole. Nie zabrakło "Przeżyj to sam", zaśpiewanego razem z mieszkańcami. 

A jak Wam podobały się Dni Koła w tym roku?

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]o.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (13) Pokaż komentarze