R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Biblioteka

#jestemEko

04-06-2019 11:47 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,397 | Komentarzy: 0
Wręczono nagrody laureatom konkursu #jestemEko, zorganizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Świętego Mikołaja w Kole oraz Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole.
#jestemEko
Foto:PiMBP w Kole | Laureaci konkursu #jestemEko
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

Celami konkursu były: zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska i zasobów naturalnych Ziemi; rozwijanie kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej uczniów. Tematem i zadaniem: wykonie pracy plastycznej zachęcającej do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska, przyrody i racjonalnego gospodarowania zasobami Ziemi.

W konkursie  uczestniczyły: dzieci w wieku przedszkolnym; uczniowie klas 1-4 szkół podstawowych; uczniowie klas 5-8 szkół podstawowych i gimnazjów; wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Na konkurs nadesłano prace z: Przedszkoli Miejskich nr 3 w Kole (nauczyciele: Karolina Adamczewska-Zawadzka, Marzena Paczkowska, Maria Wituła), nr 5 w Kole (n - Renata Zamelska); Szkół Podstawowych w: Bierzwiennej Długiej (n - Kinga Estkowska, Iwona Skibińska), nr 3 w Kole (n - Anna Cicha, Renata Wabnic-Osowska), Łubiance, nr 19 we Włocławku (n - Anna Konieczna); Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole (n - Anna Białecka), Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku (n - Elwira Bukowiecka).

Jury powołane przez Organizatorów konkursu (Krzysztof Sójecki, przewodniczący, Anna Pietruszka, członek) oceniło prace w kategoriach:

dzieci w wieku przedszkolnym:

I miejsce: Bartosz Nowaczyk, Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole

II miejsce: Alicja Darul, Przedszkole Miejskie nr 5 w Kole

III miejsce: Sebastian Pietrzak, Przedszkole Miejskie 5 w Kole

uczniowie klas 1-4 szkół podstawowych:

I miejsce: Maja Junga, kl. 4 b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

II miejsce: Julia Dużyńska, kl. 2 b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

III miejsce: Kornelia Pamfil, kl. 2 b, Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku; Natalia Rosiak, kl. 4, Szkoła Podstawowa w Bierzwiennej Długiej

uczniowie klas 5-8 szkół podstawowych i gimnazjów:

I miejsce: Julia Tomczyk, kl. 7 b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

II miejsce: Katarzyna Lasota, kl. 5 c, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

III miejsce: Adam Antkiewicz, kl. 7 a, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych:

I miejsce: Kuba Dąbrowski, kl. 2, Szkoła Podstawowa Specjalna, Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku

II miejsce: Izabela Kozłowska, kl. 1, Szkoła Podstawowa, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole

III miejsce: Szymon Brzoski, kl. 2, Szkoła Podstawowa, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole

Organizatorzy dziękują dzieciom i młodzieży oraz nauczycielom za udział w przedsięwzięciu.

Wręczenie nagród odbyło się 4 czerwca 2019 r. o g. 10:00 w Czytelni PiMBP w Kole.

Materiał naszej telewizji

 Uroczyste podpisanie umowy z wykonawcą mostu na Rgilewce 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: a.pietruszka@biblioteka-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
pizzeria fabrico

R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Sierp.
16:00

Stadion MOSiR w Kole
Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego
25 Sierp.
11:00

Kościelec
Dożynki Gminne w Kościelcu
29 Sierp.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu