sim
geberit
Wiadomości Na sygnale Z-ca Komendanta Wojewódzkiego w Kole

Z-ca Komendanta Wojewódzkiego w Kole

09-11-2010 07:43 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,555 | Komentarzy: 0
Z-ca Komendanta Wojewódzkiego w Kole
Foto:
zacisze
Zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł.insp. Romuald Miling wizytował kolska jednostkę. Spotkał się z policjantami w służbie, funkcjonariuszami służby kryminalnej oraz kierownictwem komendy. Był też czas na zaprezentowanie budynku po remoncie.
Dzisiaj zastępca szefa wielkopolskich policjantów mł.insp. Romuald Miling odwiedził Komendę Powiatową Policji w Kole. Wizyta była jedną z wielu jakie przeprowadza na terenie garnizonu. Jako nadzorujący służbę kryminalną w województwie mł.insp. Romuald Miling spotkał się z policjantami i kierownictwem kolskiej jednostki. Rozmawiano zarówno o sprawach związanych z codziennym funkcjonowaniem komendy, warunkach służby jak również o osiąganych przez jednostkę wynikach pracy.

Wizyta była doskonała okazją do przedstawienia aktualnej sytuacji lokalowej, zaprezentowania komendantowi zakresu i efektów wykonanych w jednostce remontów. Spacer po obiektach to również okazja do rozmów z policjantami w służbie, dialogów nie tylko o pracy ale o samopoczuciu, zdrowiu i rodzinie.

W ocenie kierownictwa wielkopolskiej Policji kolska komenda należy do bardzo dobrych jednostek. Wysoki poziom służby i pracy przekłada się na osiąganie bardzo dobrych efektów w zakresie ścigania wykrywania i zapobiegania przestępczości. Cytując słowa mł.insp. Romualda Milinga - „Koło zawsze stało dobrą służbą i dobrymi ludźmi".

W podsumowaniu spotkania z funkcjonariuszami zastępca szefa wielkopolskiej Policji podziękował im za trud i zaangażowanie ale prosił również o skierowanie podziękowań dla rodzin i bliskich, którzy często muszą być wyrozumiali i wspierać ich w codziennej i niełatwej służbie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!