(2)
Słonecznie 4.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Dachowanie na A2. Kobieta przewieziona do szpitala

Dachowanie na A2. Kobieta przewieziona do szpitala

Autor: Redakcja e-kolo.pl, kronikarz OSP Brudzew 06 Czerwiec 2019
Dachowanie na A2. Kobieta przewieziona do szpitala
© OSP Brudzew
Komentarzy: 2 Czytano:
19,982 razy |

Na 279 kilometrze autostrady A2 w kierunku Poznania doszło dziś do wypadku, w którym udział brał tylko jeden pojazd marki BMW. Prawdopodobnie zaśnięcie kierowcy było powodem dachowania.

R E K L A M A
2
Czytano:
19,982 razy
Udostępnij

Tuż po godzinie 17:00 wezwano dziś służby ratunkowe do zdarzenia na kolskim odcinku autostrady A2, gdzie ratownicy po przybyciu na miejsce zastali znajdujący się na dachu pojazd marki BMW. Kierowca o własnych siłach opuścił zniszczony samochód. Strażacy jednostek: PSP Koło, PSP Turek oraz OSP Kuny i Brudzew zabezpieczyły teren zdarzenia oraz udzielili pomocy i przekazali rannych zespołowi ratownictwa medycznego.

Jak poinformowała nas rzecznik prasowa kolskiej komendy, mężczyzna zasnął za kierownicą i stracił panowanie nad pojazdem zjeżdżając na lewy pas autostrady, następnie chcąc wyprostować tor jazdy zjechał na prawy pas i tam dachował. 

Kobietę, pasażerkę BMW zabrano do szpitala. Na czas działań ruch na autostradzie w kierunku Poznania był utrudniony a początkowo całkowicie zablokowany. 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Krzysztof · 07 Czerwiec 2019
Taki piękny Bolid Młodzieży Wiejskiej zniszczony. Żal.
S · 06 Czerwiec 2019
Wracałem z pracy w tym czasie. Jakich warunków??? Była piękna pogoda 29 stopni widoczność super. Po prostu nadmierna prędkośc a nie warunki. Warunki były wyśmienite.
Gmina Kościelec
W Kościelcu przekazali laptopy
3 dni temu 3,635 4
R E K L A M A
R E K L A M A