R E K L A M A
ren
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Miasto Koło

Mnóstwo zniszczeń na cmentarzu - obraz po burzy

16-06-2019 11:48 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 25,613 | Komentarzy: 1
Poprzewracane drzewa, połamane konary, zniszczone nagrobki i mnóstwo szkła z potłuczonych zniczy - to obraz cmentarza przy ulicy Poniatowskiego w Kole po nocnej burzy.
Mnóstwo zniszczeń na cmentarzu - obraz po burzy
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

Wielu mieszkańców nie kryło zaskoczenia i smutku, gdy zobaczyli zniszczenia grobów swoich najbliższych. Drzewa, nawet te największe nie miały szans przy sile żywiołu dzisiejszej nocy. Już po wejściu główną bramą oczom odwiedzającym nekropolię przedstawiał się obraz skali zniszczeń.

Kilka alejek jest zupełnie zablokowanych, szczególnie te, gdzie przewróciły i połamałe się całe drzewa świerków i akacji. 

Największe jednak zniszczenia można zaobserwować w okolicach kaplicy - właśnie tu ogromne konary spadły prosto na nagrobki, niszcząć je prawie w całości.

Materiał naszej telewizji

 Zwiastun filmu Polityka 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze