× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Mgła 6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Zawodnicy Oyama Katrate z sukcesami kończą mijający sezon

Autor: kolo.pl 25 Czerwiec 2019 przeczytasz w ok. 2 min.
Zawodnicy Oyama Katrate z sukcesami kończą mijający sezon
©
(0) | Czytano:
3,105 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Wychowankowie sensei Krzysztofa Wojewoda pracowicie zakończyli sezon szkoleniowy 2018/19 aktywnie uczestnicząc w imprezach organizowanych pod egidą Oyama Polskiej Federacji Karate.

R E K L A M A
0
Czytano:
3,105 razy
Udostępnij

W dniach 8-9 czerwca 2019 r., sempai Arkadiusz Wojewoda udał się do dojo w Starej Wsi, gdzie w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Fundacji Rozwoju Karate Tradycyjnego odbyło się XVIII Międzynarodowe Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjne Oyama Karate. Tam sempai Arek przystąpił do egzaminu na stopień mistrzowski „dan”. Po wielogodzinnych zmaganiach pozytywnie zaliczył test techniczny obejmujący prezentację technik, kombinacji, zaawansowanych kata oraz układów formalnych z użyciem broni: Bo, Tonfy i Sai, oraz część praktyczną - Kumite, w trakcie której stoczył wyczerpujące pełnokontaktowe walki ze zmieniającymi się przeciwnikami.

W niedzielę, 16.06.2019, w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego w Kata i Kumite, w którym udział wzięło ponad 150 zawodników z 10 klubów reprezentujących Oyama i Kyokushin Karate (Turek, Piotrków Trybunalski, Koło, Radom, Brzeszcze, Herby, Wrocław, Andrespol, Wyszki oraz Łódź). Zawody otworzył Pan Sławomir Piętakiewicz, zastępca Dyrektora Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Kolski Klub Sportów Walki reprezentowało dziesięcioro zawodników, tocząc swoje pojedynki w konkurencjch kata i kumite, oraz sensei Krzysztof Wojewoda i sensei Arkadiusz Wojewoda będący sędziami zawodów. Nasi zawodnicy wrócili z 11 pucharami, udanie zamykając kończący się sezon szkoleniowy. W konkurencji kumite na najwyższym stopniu podium stanęli Niżewska Maja, Stasiak Hubert i Waberski Adam, miejsce 2 zajął Czupryński Patryk, a Łukaszewska Julia, Nowakowski Bartosz i Wiśniewska Martyna wywalczyli miejsca 3. W konkurencji kata z okazałych pucharów cieszyli się Kubiak Dorian, Stasiak Hubert, Niżewska Maja zdobywając miejsca 2 oraz najmłodszy z naszych reprezentantów Kubiak Hubert miejsce 3. W fazie eliminacyjnej turniej zakończyła Walczak Zuzanna. Okazałe puchary dla zwycięzców ufundował Urząd Marszałkowski w Łodzi. Po raz kolejny nie zawiedli rodzice naszych klubowiczów, dzielnie ich dopingując, czym niewątpliwie przyczynili się do osiągniętych wyników. Start w imprezie wsparła Gmina Miejska Koło.

R E K L A M A
Podobne tematy
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
21 godziny temu 7,547

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
1 dzień temu 5,144 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
2 dni temu 106,201

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
4 dni temu 21,867

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

R E K L A M A