R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wymusiła pierwszeństwo. O karze zadecyduje sąd

26-06-2019 14:51 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,992 | Komentarzy: 2

Około godziny 10:00 doszło dziś do kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulicy Łęczyckiej z drogą krajową nr 92 w Kłodawie. Kobieta, która wymusiła pierwszeństwo straciła tymczasowo prawo jazdy.

Foto:OSP Kłodawa
R E K L A M A

Kierująca samochodem marki Opel Astra nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżając z drogi podprządkowanej (ul. Łęczycka). Doprowadziło to do zderzenia z jadącym DK92 w kierunku Warszawy,  pojazdem marki Land Rover. Na miejsce wezwano służby ratunkowe w tym pogotowie, które opatrzyło rękę kobiety nie wskazując większej ilości obrażeń. 

Z uwagi na fakt, iż kobieta nie dostosowała się do przepisów ruchu drogowego oraz nie zatrzymała się przed znakiem "stop" policjanci postanowili fakultatywnie zatrzymać prawo jazdy. Teraz sąd w ciągu 7 dni zdecyduje o wymiarze kary oraz czy dokument wraz z możliwością kierowania pojazdów zostanie zwrócony.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze