R E K L A M A
ren
R E K L A M A
domki
Wiadomości Miasto Koło

W parku 600-lecia powstaną publiczne toalety

27-06-2019 13:55 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,087 | Komentarzy: 15
Temat poruszany był od lat, jednak dopiero w tym roku pochylono się nad problemem braku toalet publicznych w naszym mieście. Jak zapowiada Krzysztof Witkowski , burmistrz Koła - toalety powstaną.
W parku 600-lecia powstaną publiczne toalety
Foto:publictoilets.com | Toalety publiczne w warszawskim parku

Na wczorajszej Sesji Rady Miasta Koła przegłosowano zmiany w budżecie, w których wprowadzono blisko 400 000 złotych z dywidendy pochodzących z Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Kole. Jedną z inwestycji pokrytych z tej kwoty będzie budowa toalet publicznych w parki 600-lecia. 

Starsi mieszkańcy naszego miasta pamiętają z pewnością miejskie szalety, które miały już swoją historię w/w parku oraz parku St. Moniuszki. Tamte zostały zlikwidowane ze względu na zły stan techniczny. A jak będzie z nowymi? czy mieszkańcy uszanują nową inwestycję? czy zostaną zniszczone tak jak inne miejsca tego typu?

Czekamy na Wasze opinie.

Materiał naszej telewizji

 Cezary Pazura o swojej działalności na Youtube 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (15) Pokaż komentarze