R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Nowy pokój socjalny dla rodziców - zakończenie remontu

18-07-2019 12:04 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,503 | Komentarzy: 2

Dziś można oficjalnie uznać remont na oddziale dziecięcym kolskiego szpitala za zakończony. Tak owocny finał nie byłby możliwy gdyby nie akcja Stowarzyszenia Malinowej Mamby oraz wsparcie firmy Wood-Mizer.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Wszystko zaczęło się od charytatywnego turnieju Malinowej Mamby, który wiosną został rozegrany w hali MOSiR. Wtedy też oprócz opłat wpisowych licytowano różne gadżety i przedmioty. Łącznie zebrano blisko 5 000 złotych a firma Wood-Mizer, zgodnie z deklaracją podwoiła tę kwotę. Gdyby jednak podsumować całość to wyszłoby około 20 000 złotych. 

Pierwsze decyzje, jakie podjęto na co wydać zebrane fundusze dotyczyły dwóch pomieszczeń oddziału dziecięcego i tak przebudowano jedną z sal na pokój socjalny dla rodziców, gdzie znajdą lodówkę, czajniki, kuchenkę mikrofalową itd. 

Drugie pomieszczenie zostało zaadoptowane na potrzeby personelu. Nie udałoby się to wszystko, gdyby nie dodatkowe wsparcie firmy Wood-Mizer, która pokryła koszty remontu dzięki czemu Malinowa Mamba mogła zakupić więcej sprzętu medycznego: lampę antybakteryjną, inhalatory, pulsoksymetry, termometry cyfrowe, itd.

Dyrekcja, jak i personel oddziału jest bardzo wdzięczny i zadowolony za zaangażowanie w pomoc oraz zmiany, które zostały zrobione w trakcie remontu. Efekt remontu zobaczycie w poniższym materiale wideo.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze