R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Zderzenie z motocyklem. Jedna osoba zabrana przez śmigłowiec

24-07-2019 19:11 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 39,234 | Komentarzy: 0

Do groźnego wypadku doszło dziś w miejscowości Kiejsze na drodze nr 270. Około godziny 16:15 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu, w którym udział brały: samochód osobowy marki VW Passat oraz motocykl z dwoma osobami.

R E K L A M A

Do zderzenia z motocyklem doszło na drodze wojewódzkiej nr 270 na wysokości miejscowości Kiejsze. Jednośladem podróżowały dwie osoby z gminy Koło. 50-letni mężczyzna ze złamaniem otwartym nogi został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Koninie, natomiast pasażerka z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziona została do kolskiego szpitala.

Na czas prowadzonych działań, droga na tym odcinku była całkowicie zamknięta. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kole.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze