R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Powiat Kolski

Artur Szafrański nowym Sekretarzem Powiatu

17 dni temu | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 12,066 | Komentarzy: 15
Z dniem 1 sierpnia br. stanowisko Sekretarza Powiatu Kolskiego w drodze awansu objął Artur Szafrański, który po pani Ewie Nowak i panu Andrzeju Tomczyku, jest trzecim sekretarzem od momentu powołania powiatów tj. od 1998 roku.
Artur Szafrański nowym Sekretarzem Powiatu
Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

Nowego Sekretarza nie trzeba specjalnie przedstawiać mieszkańcom miasta i powiatu, ponieważ jest doskonale znany wśród społeczności kolskiej. Artur Szafrański jest pracownikiem kolskiego Starostwa od 2002 roku, gdzie dotychczas pełnił funkcję Kierownika Referatu ds. Inwestycji i Zamówień Publicznych, ponadto od 2006 roku zasiada w Radzie Miejskiej w Kole, gdzie w poprzedniej kadencji pełnił funkcje Przewodniczącego Rady, a w obecnej kadencji jest jej Wiceprzewodniczącym.

Z radością, ale i dużą pokorą przyjąłem od Pana Starosty Roberta Kropidłowskiego propozycję objęcia stanowiska Sekretarza Powiatu. Ze Starostwem Powiatowym zawodowo związany jestem od 17 lat zaczynając pracę w Wydziale Ochrony Środowiska, w którym przepracowałem wówczas jako stażysta pełne 12 miesięcy nie opuszczając przy tym nawet jednego dnia w pracy, gdyż w tamtych latach, stażyście nie przysługiwał nawet jeden dzień urlopu. Z pewnością tamto zaangażowanie zostało docenione przez moich pracodawców, dzięki czemu po odbytym stażu zostałem zatrudniony. Dziś to w jakim miejscu jestem zawodowo bez wątpienia zawdzięczam mojemu pierwszemu bezpośredniemu szefowi, czyli Panu Jackowi Nowaczykowi, Naczelnikowi Wydziału, gdyż to właśnie on postawił wtedy na mnie, wówczas jako młodego pracownika.

Cieszę się również z tego, że przez te wszystkie lata miałem przyjemności i okazję współpracować z dotychczasowymi Sekretarzami Powiatu, Panią Ewą Nowak i Panem Andrzejem Tomczykiem, którzy byli specjalistami w swoim fachu i których wiedzę do dziś wysoko sobie cenię. Raz jeszcze dziękuję za zaufanie obecnemu Panu Staroście i nie pozostaje mi nic innego jak wziąć się do pracy na nowym stanowisku

- podsumował Artur Szafrański

Materiał naszej telewizji

 Marszałek w Babiaku. Umowa dotacji podpisana 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (15) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Sierp.
16:00

Stadion MOSiR w Kole
Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego
25 Sierp.
11:00

Kościelec
Dożynki Gminne w Kościelcu
29 Sierp.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu