R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Miasto Koło

Poseł Tomasz Nowak zdradził nazwiska na liście KO

09-08-2019 10:41 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,559 | Komentarzy: 0
Poseł Platformy Obywatelskiej, Tomasz Piotr Nowak odwiedził wczoraj nasze studio przynosząc ze sobą komentarze dotyczące bieżącej polityki krajowej oraz informacje o nazwiskach, jakie pojawią się na listach Koalicji Obywatelskiej w naszym okręgu.
Poseł Tomasz Nowak zdradził nazwiska na liście KO
Foto:e-kolo.pl

Te wakacje dla posłów nie będą nastawione na odpoczynek. Wszystko za sprawą zbliżających się wyborów parlamentarnych, które prawdopodobnie odbęda się 13 października. Czasu coraz mniej więc i aktywność posłów musi być coraz większa. Wczoraj w studio "Kolskich Rozmów" gościł Poseł z naszego okręgu Tomasz Piotr Nowak, który jest "jedynką" na liście Koalicji Obywatelskiej w naszym okręgu.

Rozmawialiśmy o bieżącej sytuacji politycznej w kraju, zbliżających się wyborach oraz nazwiskach jakie się na liście KO. Zapraszamy do oglądania.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze