R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

MKS Olimpia Koło zbiera elektrośmieci

29-08-2019 19:28 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,668 | Komentarzy: 0

MKS Olimpia Koło przystąpiła do programu wspieranego przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Akcja "Sprzęt za Sprzęt" jest organizowana przez Fundację "Zaraz wracam" i polega na zbiórce elektrośmieci, zużytego sprzętu RTV i AGD. W zamian kolanie otrzymają sprzęt piłkarski.

Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A

Celem akcji „Sprzęt za sprzęt” jest zarówno wspieranie sportu i kultury fizycznej w klubach sportowych, jak i propagowanie właściwych nawyków w gospodarowaniu zużytym sprzętem oraz uświadomienie zagrożeń wynikających z niewłaściwego postępowania z „elektroodpadami”.

Akcję koordynuje Fundacja „Zaraz Wracam” we współpracy z portalem internetowym www.futbolowo.pl, będącym jej partnerem marketingowym. Akcja skierowana jest do klubów sportowych zarejestrowanych na tym portalu, a udział w akcji jest dobrowolny i bezodpłatny.

Głównym elementem współpracy między Fundacją a klubami sportowymi jest organizacja zbiórek zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w klubach sportowych. W zamian za zebrany zużyty sprzęt elektroniczny Fundacja ufunduje drużynom sportowym stroje do ćwiczeń, piłki i inne elementy niezbędne do treningów. 

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze