R E K L A M A
ren
R E K L A M A
ekohouse
Wiadomości Miasto Koło

Uczniowie wszystkich szkół rozpoczęli rok szkolny

02-09-2019 10:47 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,923 | Komentarzy: 1
Drugi dzień września to w tym roku data, w której uczniowie i przedszkolaki w całym kraju rozpoczynają nowy rok szkolny 2019/2020. Z naszą kamerą odwiedziliśmy Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu.
Uczniowie wszystkich szkół rozpoczęli rok szkolny
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
matrix

To wyjątkowe rozpoczęcie roku szkolnego, szczególnie dla szkół średnich, gdzie naukę rozpoczynają podwójne roczniki: te, które zakończyły naukę w szkole podstawowej oraz w gimnazjum. W swoim przemówieniu podkreślał to dyrektor szkoły, Wiesław Kujawa, który podsumował zmiany jakie czekają uczniów oraz nauczycieli w tym roku. Największymi brawami licealiści i uczniowie techników nagrodzili informację, że nie będą musieli uczęszczać na zajęcia na dwie zmiany. 

Uroczystość ta, była o tyle wyjątkowa, że w jej trakcie szkoła podpisała list intencyjny o współpracy z Kutnowską Hodowlą Buraka Cukorwego w Straszkowie. Współpraca ta pozwoli poznać uczniom technikum rolniczego najnowsze technologie i procesy hudowli nasion. Obecny na wydarzeniu prezes, Grzegorz Fiałkowski podkreślał, że taka współpraca pozwoli pozyskiwać pracowników lokalnych. 

Na rozpoczęciu roku szkolnego w ZSRCKU Kościelec pojawili się również: Wicestarosta Sylwester Chęciński, Komendant Powiatowy Policji w Kole.

 Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
Franspol
popularne wiadomości
04 Lip.
17:30

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Lista męskich życzeń - spektakl
04 Lip.
20:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Lista męskich życzeń - spektakl
09 Lip.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin