R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Druhowie OSP Dęby Szlacheckie otrzymają nowy wóz średni

05-09-2019 13:51 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,413 | Komentarzy: 1

To chwila, na którą druhowie OSP Dęby Szlacheckie czekali wiele lat. Niebawem, bo już w listopadzie trafi do nich nowoczesny wóz strażacki o wartości blisko 700 000 złotych.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Nie doszłoby do tego, gdyby nie współpraca między rządem a samorządem gminy Osiek Mały.Wójt i rada tej gminy zdecydowały się wesprzeć kwotą około 400 000 złotych jednostkę OSP, która o pozostałą kwotę mogła ubiegać się ze środków woje. wódzkich i rządowych.

Dziś przed remizą odbyła się uroczystość oficjalnego przekazania umowy dofinansowania, którą osobiście komendantowi jednostki wręczył Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann. W uroczystości uczestniczyli: Poseł RP Leszek Galemba, Zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP mł. bryg. Arkadiusz Przybyła, Starosta Kolski Robert Kropidłowski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kole bryg. Krzysztof Żurawik, Wójt Gminy Osiek Mały Marek Górczewski oraz druhowie OSP Dęby Szlacheckie.

Ten wóz, to profesjonalne narzędzie w rękach osób niosących pomoc. Posiadać będzie napęd na wszystkie osie, co pomoże dotrzeć i wrócić strażakom z trudnych, leśnych i podmogłych terenów jakie na codzień obsługują.

Materiał wideo z wydarzenia niebawem na naszym portalu.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze