R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Powiat Kolski

Europejskie Dni Dziedzictwa w SP w Głębokiem

17-09-2019 09:24 | Źródło: SP w Głębokiem | Wyświetleń artykułu: 1,953 | Komentarzy: 0
W Polsce i Europie - Europejskie Dni Dziedzictwa organizowane są po raz 27. W tych ważnych wydarzeniach integrujących społeczeństwa lokalne wokół zabytków i dóbr kulturalnych uczestniczyli także uczniowie Szkoły Podstawowej w Głębokiem.
Europejskie Dni Dziedzictwa w SP w Głębokiem
Foto:

Szkoła dołączyła do wydarzenia Dwory ziemiańskie okolic Kłodawy. Międzypokoleniowy zespół Kwiaty i Kwiatki jesieni wystąpił w Wólce Czepowej prezentując pieśni ludowe. Uczniowie, seniorzy oraz goście mogli obejrzeć wystawę malarską, a na koniec wszyscy zatańczyli poloneza wokół klombu przed szkołą. W pobliskiej Krzewacie w starym parku można było podziwiać stroje sarmackie, broń palną z okresu powstania styczniowego, pokaz jazdy konnej oraz drobne potyczki szlacheckie. Wszystko to zapewnili organizatorzy: Kacper, Gabriel oraz Adam Litke z mamą, którzy w zachwycających strojach pomogli zebranym przenieść się w czasie…..

Materiał naszej telewizji

 Konferencja prasowa kandydatów Lewicy 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze