(1)
× Nowość! Kolska Baza Medyczna - znajdź specjalistę już dziś!
Średnie opady śniegu 1.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Jaką kurtkę kupić dla chłopca?

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 18 Wrzesień 2019 przeczytasz w ok. 3 min.
Jaką kurtkę kupić dla chłopca?
© e-kolo.pl
(1) | Czytano:
4,174 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

Kupowanie kurtek dla dzieci jest nie lada wyzwaniem. Wynika to nie tylko z tego, iż jest to pewien wydatek, ale przy okazji wybór jest na tyle szeroki, że trudno podjąć decyzję. Dlatego też zawsze powinniśmy wziąć pod uwagę kilka kwestii i kupować jedynie sprawdzone rozwiązania, aby zapewnić dziecku ciepłą, wytrzymałą i modną kurtkę, której wszyscy będą mu zazdrościć.

R E K L A M A
1
Czytano:
4,174 razy
Udostępnij

Gdzie kupować kurtki dla chłopców?

Jakość ma duże znaczenie szczególnie w kontekście kurtek zimowych dla dzieci. Jeśli zamierzamy kupić wytrzymałe modele dla chłopców w wieku 8-12 lat, to koniecznie powinniśmy wejść na stronę internetową https://www.51015kids.eu/chlopiec-8-12-lat/kurtki. W ten sposób zyskamy pewność, że zakupione kurtki wytrzymają więcej niż jedną zimę i do tego wszystkiego zapewnią jak największe ciepło w trakcie zimowych przymrozków.

Kurtki pikowane — dlaczego są tak popularne?

Jednym z chętniej wybieranych modeli kurtek są właśnie pikowane. Niekiedy są one pikowane tylko z jednej strony kurtki, a innym razem w całości. Dużą zaletą tego typu modeli jest to, że chronią one przed wiatrem. Dzięki temu ciepło zostaje zatrzymane, a dzieci mniej marzną nawet w trakcie dużych mrozów. Poza tym egzemplarze pikowane są już na tyle popularne, że śmiało można uznać, że na dobre wpisały się do ponadczasowych trendów, głównie w modzie zimowej dla dzieci i dorosłych.

Materiał, z którego wykonane są kurtki

Przede wszystkim trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że kurtki powinny być dostosowane do pogody. Jeśli planujemy kupić kurtkę na zimę, to najważniejsze jest to, aby nie przemakała od padającego śniegu oraz zapewniała jak najwięcej ciepła. Dlatego też zazwyczaj inny materiał stosowany jest na zewnątrz kurtki, a inny wewnątrz. W końcu zewnętrzna część ma jak najszybciej wyschnąć, toteż często jest odrobinę ślizga lub szorstka. Natomiast wewnętrzna część najlepiej, aby była jeszcze dodatkowo wyposażona w futerko lub miękki materiał, gdyż dzięki temu nie będzie podrażniać, a poza tym zapewni jeszcze większe ciepło.

Jeśli chodzi o jesienne kurtki dla chłopców to znakomitym rozwiązaniem będą po prostu kurtki przeciwdeszczowe z kapturem. W końcu posiadają one specjalną powłoką i dostępną są w wielu miłych dla oka kolorach.

Jeśli chodzi o kurtki wiosenne czy też ewentualnie letnie, to ciekawą propozycją mogą być właśnie modele jeansowe. Wyróżniają się one głównie tym, że chronią skórę przed chłodniejszym wiatrem, ale też nie przegrzewają. Jeśli tylko zostanie ona dobrze dopasowana, to nie będzie ograniczać ruchów, więc chłopcy będą mogli bez obaw biegać po podwórku w tej kurtce.

Kolor ma znaczenie

Kurtki zimowe czy jesienne dla chłopców, czy dziewczynek nie powinny być czarne i bardzo ciemne, jeśli nie posiadają żadnych odblasków. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie zakupienie modelu w bardziej wyrazistych kolorach, np. pomarańczowym, niebieskim, zielonym bądź czerwonym. Wybór jest naprawdę spory, a przy okazji możemy zapewnić, że dziecko będzie znacznie bardziej widoczne w drodze do szkoły czy do domu. Zapewni mu to większe bezpieczeństwo. Oczywiście warto spytać dziecko o zdanie w kontekście koloru kurtki, aby mogło czuć się w niej swobodnie i pewnie.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Agnik · 18 Wrzesień 2019
Artykułu sponsorowane, powinny być oznaczone odpowiednim komentarzem / opisem. I przede wszystkim nie na głównej, sugerując ważną wiadomość.
Powiat Kolski
Sanepid w Kole sprawdził obciążenie uczniów plecakami szkolnymi
8 godziny temu 2,926 5

Sanepid w Kole sprawdził obciążenie uczniów plecakami szkolnymi

Miasto Koło
Bieżące utrudnienia na lokalnych drogach [AKTUALIZACJA]
4
9 godziny temu 9,917

Bieżące utrudnienia na lokalnych drogach [AKTUALIZACJA]

Inne
PSP ma duży powód do radości - nowy wóz już w garażu
9 godziny temu 3,271 2

PSP ma duży powód do radości - nowy wóz już w garażu

Powiat Kolski
Ostrzeżenie meteo pierwszego stopnia  w pow. kolskim
1 dzień temu 12,153

Ostrzeżenie meteo pierwszego stopnia w pow. kolskim

Miasto Koło
WOŚP KOŁO: Będzie rekord! Choć liczenie jeszcze trwa
1 dzień temu 3,083 3

WOŚP KOŁO: Będzie rekord! Choć liczenie jeszcze trwa

Miasto Koło
Pomóżmy Jackowi Dziedziczakowi. Ucierpiał w pożarze własnej pracowni
1 dzień temu 9,475

Pomóżmy Jackowi Dziedziczakowi. Ucierpiał w pożarze własnej pracowni

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz